• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Miejsce, w którym żyje się w zgodzie z naturą

10 marca 2023 

Codzienny kontakt z nadmorską przyrodą, przestrzenie przyjazne relacjom międzysąsiedzkim i proekologiczne rozwiązania - wszystko to ma Jagiellońska 13Mapka, najnowsza inwestycja NDI Development w Gdańsku Przymorzu. Jej mieszkańcy będą mogli się cieszyć wyjątkowym widokiem z przestronnych loggii, bogatą infrastrukturą usługową, a także najwyższym standardem wykończenia.Jagiellońska 13 to stylowa inwestycja, która powstaje w sąsiedztwie jednego z najpiękniejszych parków oraz niespełna kilometr od urokliwej plaży i morza. To raj dla miłośników spacerów, joggingu czy jazdy na rowerze. Aby jeszcze bardziej podkreślić i cieszyć się z tak wyjątkowej lokalizacji, zadbano o to, by przyroda z pobliskiego Parku Reagana i wydm przenikała do wnętrza budynku.

  • Witalność natury
  • Witalność natury
  • Witalność natury

Witalność natury- Nasz zespół projektowy przyjął strategię biophilic design, czyli zamysł, który pozwala na implementację idei przenikania zieleni do wnętrza budynku. Tworząc rozwiązania projektowe i roślinnych aranżacji we wnętrzach, planowano je tak, by z pomocą siły natury skupionej w roślinach, naturalnym świetle, czystym powietrzu i wodzie, wpływać na wszystkie najważniejsze parametry budynku i pomieszczeń, a zwłaszcza na przyszłych użytkowników obiektu - tłumaczy Krzysztof Wilchowski, architekt z Roark Studio, które zaprojektowało budynek.
We wnętrzach Jagiellońskiej 13 pojawią się więc rośliny i zielone ściany. Dominować będą naturalne oświetlenie, materiały i tkaniny oraz wzory i motywy nawiązujące do świata przyrody. Otaczanie się takimi elementami pozwala odzyskać równowagę i stworzyć idealne warunki do pracy, nauki i codziennego funkcjonowania.

Dodatkowo zadbano o to, aby inwestycja była przyjazna dla środowiska. Do podlewania ma być wykorzystywana woda opadowa, zmagazynowana w nieckach retencyjnych.

Energia wspólnoty Energia wspólnoty

Energia wspólnotyChoć Jagiellońska 13 powstaje w zielonym otoczeniu i nieopodal plaży, jej mieszkańcy na wyciągnięcie ręki będą mieli szkoły, przychodnie, centra biznesowe, siłownie, basen czy korty, czyli wszystko, czego mogą potrzebować w życiu codziennym.

- Jagiellońska 13 to inwestycja, która gwarantuje atrakcyjną lokalizację, nadmorskie widoki z przestronnych loggii, bliskość potrzebnej do życia infrastruktury oraz - co dziś niezwykle ważne - przestrzenie sprzyjające budowaniu sąsiedzkich relacji. Z myślą o najważniejszych potrzebach przyszłych mieszkańców, zaaranżowano atrakcyjne przestrzenie wspólne, takie jak coffee corner, strefa rekreacji z salą klubową, bawialnia dla dzieci czy sala konferencyjna. Dzięki nim każdy będzie się czuł częścią wspólnoty - podkreśla Bartłomiej Oset, wiceprezes NDI Development - firmy, która specjalizuje się w inwestycjach klasy premium budowanych w wyjątkowych miejscach. Połączenie wszystkich tych zalet sprawia, że nasza inwestycja jest unikatem na rynku nieruchomości - dodaje.
  • Malownicze widoki
  • Malownicze widoki

Malownicze widokiKlienci wciąż mają szeroki wachlarz możliwości - w ofercie Jagiellońskiej 13 dostępne są jeszcze mieszkania na najwyższych piętrach, z najbardziej spektakularnym widokiem, jak i te na niższych kondygnacjach, także z prywatną loggią. Do wyboru są apartamenty 4-pokojowe, 110-metrowe, ale i mniejsze, 35-metrowe - doskonałe jako mieszkanie docelowe, "second home" czy pod inwestycję. Deweloper swoim klientom oferuje także apartamenty gotowe do zamieszkania. Stworzeniem projektu aranżacji oraz wykończeniem "pod klucz" zajmą się najwyższej klasy architekci wnętrz z Baltic Interiors.

Przyszli mieszkańcy będę mogli korzystać z wyjątkowych usług, m.in. pomocy pracowników recepcji, którzy w razie potrzeby przekażą klucze, umówią sprzątanie czy serwis.

Więcej informacji na temat inwestycji znajduje się na stronie internetowej jagiellonska13.com.pl.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (21)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane