Fakty i opinie

Jak uzyskać cenę hurtową kupując 1 sztukę?

25 proc. rabat na nowy samochód osobowy do niedawna był przewidziany wyłącznie dla dużych klientów flotowych. Rozwój internetu sprawił że dziś każdy może dołączyć do wirtualnej grupy zakupowej w inntegro.pl i uzyskać duże rabaty nie tylko na samochody, ale także elektronikę, materiały budowlane, opony, narzędzia, materiały wykończenia wnętrz i wiele innych.Chcemy pomóc w zakupie każdego dostępnego na rynku produktu - mówi Piotr Karpiński jeden z twórców serwisu inntegro.pl - nasze dotychczasowe doświadczenia pokazują, że zniżki dla zakupów hurtowych obowiązują dosłownie wszędzie. Ceny, które jesteśmy w stanie wynegocjować dla naszych klientów są nie do pobicia przez oferty sprzedaży detalicznej. Zazwyczaj zniżki wynoszą od 10 do 30%, choć w przypadku niektórych produktów elektronicznych mogą dojść nawet do 50%. Żeby mieć pewność najlepszej oferty na rynku dokładnie badamy każdą propozycję cenową przedstawianą dla grup. Jeżeli cena jest wyższa lub tylko nieznacznie niższa od najniższej dostępnej oferty detalicznej nie wysyłamy jej do klientów.

Twórcy inntegro twierdzą, że najlepszym mechanizmem kształtującym działanie serwisu jest wolny rynek. O tym dla jakich produktów będą tworzone nowe grupy decydują sami klienci - mówi Piotr Karpiński. W serwisie jest możliwość zaproponowania produktu i głosowania na propozycje przez zarejestrowanych użytkowników. Myślę że takie pomysły będą definiowały rozwój serwisu w przyszłości. Klienci zaczynają po prostu dostrzegać nowe możliwości jakie daje grupowanie, oraz niestety również to, jak dużo dotychczas kosztowało ich działanie na własną rękę. Liczymy na to, że dzięki ich opiniom będziemy w stanie rozszerzyć ofertę również o poszukiwane na rynku usługi.

Również sprzedawcy doceniają serwis inntegro, widząc w nim duży potencjał w sposobie pozyskania klientów. Korzyści dla sprzedających są równie duże jak dla kupujących - przekonuje Piotr Karpiński. Dostawcy zgłaszają się sami, wiedzą bowiem dołączając do nas się wcześniej niż inni, są w stanie znacznie wyprzedzić konkurencję a także sporo zyskać oferując produkty dla grup. Ze swojej strony staramy się premiować tych dystrybutorów, którzy są z nami od początku, między innymi ze względu na najlepszą jakość i cenę które jesteśmy w stanie utrzymać współpracując ze sprawdzonymi partnerami.

Zapraszamy na www.inntegro.pl

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł