• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Jak wygrywać w konkursach? Krótki poradnik

Aleksandra Wrona
11 lipca 2024, godz. 07:00 
Opinie (33)
Nagrodami w naszych konkursach są bilety na spektakle teatralne, filmy, wydarzenia sportowe, koncerty, ale też vouchery do restauracji, na sale zabaw czy kręgle. Nagrodami w naszych konkursach są bilety na spektakle teatralne, filmy, wydarzenia sportowe, koncerty, ale też vouchery do restauracji, na sale zabaw czy kręgle.

"Żeby wygrać, trzeba grać" - głosi znane powiedzenie dotyczące udziału w loteriach i konkursach. Ale czy samo granie wystarczy? Nie zawsze. Przedstawiamy kilka podpowiedzi, które znacząco zwiększą wasze szanse na sukces w konkursach. A gdzie szukać okazji do wygrywania? Najlepiej w dolnej części głównej strony Trojmiasto.pl, gdzie prezentujemy aktualnie trwające konkursy

.

IMPREZY I WYDARZENIA Na te wydarzenia możesz wygrać bilet

sie 9-10
Rockowizna festiwal 2024
Kup bilet
sie 2-4
Brasswood Festiwal 2024
Kup bilet
lip 20-25
II Baltic Opera Festival 2024
Kup bilet

Czy wygrałe(a)ś kiedyś nagrodę w konkursie?

Wygrywanie to coś, co budzi mnóstwo emocji. Kto z nas choć raz nie fantazjował o tym, co zrobiłby, gdyby na jego koncie nagle pojawiła się sześciocyfrowa suma? Takie wygrane, niestety, należą do rzadkości, dlatego zamiast zniechęcać się, że po raz kolejny nie udało nam się "trafić szóstki", warto spróbować sił w mniejszych konkursach. W ostatnim tygodniu na naszym portalu rozdaliśmy aż 46 nagród.

Szukanie konkursów na Trojmiasto.pl jest naprawdę łatwe. Wystarczy zjechać kursorem do dolnej części strony, żeby zobaczyć, co aktualnie jest do wygrania. Po kliknięciu w nagłówek "Konkursy" dowiemy się też, o co niebawem będziemy mieli szansę zawalczyć. A nagrody potrafią być naprawdę świetne. Nasi czytelnicy wygrali już m.in. bilety na "Męskie Granie", bilety na Festiwal Polskich Filmów Fabularnych, bilety do kina, teatru i na ważne wydarzenia sportowe, wejściówki na festiwale muzyczne czy vouchery do trójmiejskich restauracji.

Aktualnie trwające konkursy znajdziemy na dole głównej strony Trojmiasto.pl Aktualnie trwające konkursy znajdziemy na dole głównej strony Trojmiasto.pl

Jak zwiększyć swoją szansę na wygraną? Przedstawiamy kilka uniwersalnych rad.

  1. Bierz udział. To najprostsza, a zarazem najważniejsza rada dotycząca wygrywania. Warto wyrobić sobie nawyk codziennego rzucania okiem na sekcję "Konkursy".
  2. Planuj. Masz ochotę wybrać się na jakieś wydarzenie? Zanim kupisz bilet, sprawdź, czy nie planujemy konkursu. Wszystkie wydarzenia, na które mamy bilety, znajdziesz w naszym Kalendarzu imprez.
  3. Sprawdź rodzaj konkursu. Niektóre z naszych konkursów punktują kreatywność, w innych liczy się czas odpowiedzi. Jeśli zależy ci na wygranej, upewnij się, jakie warunki będziesz musiał spełnić. Organizujemy też konkursy wieloetapowe, które wymagają dłuższego zaangażowania. Pamiętaj, by odpowiedzi udzielać we wskazanym na stronie okienku.
  4. Podążaj za instrukcją. Jeśli pytanie wymaga "krótkiej odpowiedzi", nie pisz wypracowania na kilka akapitów. Weź sobie do serca to, że w poleceniach konkursowych każde słowo ma znaczenie, zwróć uwagę na słowa "krótko" czy "kreatywnie". Niech będą twoim drogowskazem.
  5. Kreatywnie nie oznacza rymem. Przekonanie o tym, że w konkursach kreatywnych zawsze wygrywają wierszyki, ma niewiele wspólnego z prawdą. Kreatywna odpowiedź może być oparta o niebanalne skojarzenie, grę słów, ciekawą historię. Nie trzeba umieć rymować, żeby zdobyć wygraną.

Na jak długo da się przewidzieć pogodę? Na jak długo da się przewidzieć pogodę?
Przed wzięciem udziału w konkursie warto też przejrzeć regulamin. Czy wiedzieliście, że uczestników naszych konkursów obowiązuje okres karencji? Oznacza to, że każdy z czytelników może wygrać nagrodę nie częściej niż raz na cztery miesiące. Dzięki temu więcej osób ma szansę na wygraną. Od tej zasady jest jednak jeden wyjątek - jaki? Odpowiedź znajdziecie w regulaminie.

Wygrywanie w konkursach jest łatwiejsze, niż może się wydawać. Szczególnie gdy zamiast grać o miliony, spróbujemy powalczyć o bilet na fajny koncert lub voucher do restauracji. Okazji do wygrywania wypatrujcie na naszej stronie.

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (33)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane