• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Jarmark św. Dominika: atrakcje w drugim tygodniu imprezy

Ewelina Oleksy
31 lipca 2021 (artykuł sprzed 1 roku) 
Najnowszy artykuł na ten temat Trwa sprzątanie po Jarmarku
  • Trwa Jarmark św. Dominika. Zostały jeszcze 2 tygodnie, żeby go odwiedzić.
  • Trwa Jarmark św. Dominika. Zostały jeszcze 2 tygodnie, żeby go odwiedzić.
  • Trwa Jarmark św. Dominika. Zostały jeszcze 2 tygodnie, żeby go odwiedzić.

W sobotę mija pierwszy tydzień Jarmarku św. Dominika w Gdańsku. Sporo rzeczy już się wydarzyło, ale nic straconego. Przed mieszkańcami i turystami jeszcze dwa tygodnie atrakcji z możliwością robienia zakupów. Podpowiadamy, co będzie się działo w najbliższy weekend.Jarmark św. Dominika 2021 szczegółowy programByłe(a)ś już na Jarmarku św. Dominika?

Mija równo tydzień od ceremonii otwarcia 761. Jarmarku św. Dominika. W ostatnią sobotę przez Gdańsk przeszła barwna parada, a kupcy - nie tylko z Polski, ale i innych zakątków Europy - rozpoczęli handel w swoich kramach.

Międzynarodowe Targi Gdańskie, nie mają jeszcze statystyk, ile ludzi dotychczas odwiedziło jarmark. Na takie podsumowania przyjdzie czas bliżej końca imprezy, która trwa do 15 sierpnia.

Jednak patrząc na to, co w ostatnich dniach frekwencyjnie dzieje się na ulicach centrum Gdańska, śmiało można stwierdzić, że Jarmark św. Dominika cieszy się sporą popularnością.


Jakie atrakcje w drugi weekend jarmarku?- Program Jarmarku św. Dominika został przygotowany tak, by każdy znalazł coś dla siebie. Nie inaczej będzie w najbliższe dni. Całodniowe atrakcje zaplanowane są także w drugi weekend jarmarku - mówi Bartosz Tobieński, rzecznik MTG.
Jedną z nich będzie piknik motoryzacyjny na OłowianceMapka.

Czytaj też:

Debiut Toyoty Yaris Cross w Trójmieście- W weekend na jarmarkowy Przystanek Ołowianka zapraszamy całe rodziny, fanów motoryzacji i muzyki. Z 17 ton piasku zbudowana zostanie niezwykła rzeźba. Sobotni wieczór upłynie przy funkowo-jazzowych rytmach Down Town Brass i pod znakiem efektownej premiery nowego modelu Toyota Yaris Cross. W niedzielę gości jarmarku zapraszamy przez cały dzień na piknik motoryzacyjny z Toyotą, na którym nie zabraknie strefy animacji dla najmłodszych - zapowiada Tobieński.

Warsztaty siatkarskie z drużyną młodzików Trefla GdańskFanów siatkówki organizatorzy jarmarku zapraszają w niedzielę na Przystanek Targ RybnyMapka.

Od godz. 16 będzie tam okazja poznać siatkarskie podstawy z młodzieżowymi zawodnikami Trefla Gdańsk.

Atrakcje dla najmłodszychW sobotę w godz. 15-17 najmłodsi goście Jarmarku mają zaproszenie na Skwer ŚwiętopełkaMapka i spektakl "Być jak Doktor D" oraz zabawy "Para buch-psoty w ruch".

Dodatkowo w sobotę i niedzielę na Przystanku Targ Rybny spotkać będzie się można z tytułowymi bohaterami komiksu Kajko i Kokosz, a jarmarkowymi uliczkami przejdą parady maskotek, w roli głównej wystąpi "Kogut Dominikański"

Zgarnij bon za szczepienie na JarmarkuNa Jarmarku od początku działa Plenerowy Punkt Szczepień na Skwerze HeweliuszaMapka.

- Do tej pory zgłosiło się do niego ponad 500 osób - informuje Katarzyna Brożek, rzeczniczka prasowa COPERNICUS Podmiot Leczniczy, który odpowiada za wykonywanie szczepień.
Czytaj więcej:

Zaszczep się na Jarmarku św. DominikaW jarmarkowym punkcie zaszczepiło się już ponad 500 osób. W jarmarkowym punkcie zaszczepiło się już ponad 500 osób.
Największym zainteresowaniem cieszy się jednodawkowa szczepionka firmy Johnson&Johnson.

- Cieszymy się, że osoby odwiedzające Jarmark, który kojarzy się z atrakcjami, zakupami i pysznym jedzeniem stał się miejscem, gdzie podejmowana jest decyzja o szczepieniu. To jest dowód na to, że mimo wakacji, urlopów, nie zapominamy o wspólnym bezpieczeństwie. Czekamy na państwa 7 dni w tygodniu od godz. 10 do 20 na Skwerze Heweliusza - mówi Brożek.
Od poniedziałku na każdą zaszczepioną osobę czeka niespodzianka. Do certyfikatu potwierdzającego zaszczepienie dodawany będzie bon o wartości 10 zł na smakołyk lub napój do wykorzystania w strefie gastronomicznej przy Skwerze Heweliusza.

Wydarzenia

761. Jarmark Świętego Dominika (36 opinii)

jarmark

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (157)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane