Fakty i opinie

stat

Jeden pas mniej na Grunwaldzkiej w Oliwie

Zwężenie na odcinku 100 metrów zacznie się w tym miejscu.
Zwężenie na odcinku 100 metrów zacznie się w tym miejscu. fot. GZDIZ

Od poniedziałku na ponad trzy tygodnie, do 15 sierpnia, zwężony zostanie odcinek al. Grunwaldzkiej zobacz na mapie Gdańska w kierunku Sopotu, na wysokości powstającego biurowca Wave. Powodem są prace związane z podłączeniem sieci centralnego ogrzewania do powstającego budynku oraz budowa prawoskrętu. Prace finansuje Skanska - deweloper obiektu.Spodziewasz się dużych utrudnień w związku ze zwężeniem Grunwaldzkiej?

tak, w tym miejscu jest zawsze duży ruch 77%
utrudnienia będą, ale niezbyt duże 14%
nie, latem ruch jest dużo mniejszy 9%
zakończona Łącznie głosów: 1668
22 lipca o godz. 7 rano z ruchu wyłączony zostanie prawy pas al. Grunwaldzkiej w Oliwie na 100-metrowym odcinku od budynku pod nr 343 zobacz na mapie Gdańska w stronę Sopotu. Kierowcy będą mogli korzystać ze środkowego oraz lewego pasa jezdni.

Powodem jest konieczność wykonaniu podłączenia sieci centralnego ogrzewania do powstającego biurowca Wave. Po zakończeniu tych prac rozpocznie się budowa pasa do skrętu w prawo, umożliwiającego dojazd do budynku.

Utrudnienia w ruchu potrwają do 15 sierpnia.

Przebudowa al. Grunwaldzkiej realizowana jest w ramach umowy zgodnie z art. 16 Ustawy o drogach publicznych. To oznacza, że finansuje ją deweloper - w tym przypadku firma Skanska - która buduje Wave'a.

Opinie (137) ponad 10 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.