• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Kaczki, kabanosy i...amfetamina. Złodziej uciekł z towarem i miał przy sobie towar

Ewa Palińska
1 lutego 2023, godz. 15:00 
Opinie (68)
Skradzionymi fantami nie nacieszyła się 22-latka, która w poniedziałek, w jednym z gdańskich sklepów z odzieżą, zabrała sobie bez płacenia czapkę i szalik o wartości przekraczającej 1 tys. zł. Skradzionymi fantami nie nacieszyła się 22-latka, która w poniedziałek, w jednym z gdańskich sklepów z odzieżą, zabrała sobie bez płacenia czapkę i szalik o wartości przekraczającej 1 tys. zł.

Miał wilczy apetyt, będzie musiał obejść się smakiem. Gdańscy dzielnicowi ujęli mężczyznę, który z supermarketu ukradł między innymi dwie kaczki, kabanosy i słodycze. Jak się okazało, sprawca wykroczenia - oprócz kradzionego towaru - miał przy sobie kilka porcji amfetaminy.Kryminalne Trójmiasto - więcej historiiCzy ukradłe(a)ś kiedyś coś ze sklepu?

Zapowiadało się na solidną ucztę, ale plany udaremnili dzielnicowi. W poniedziałkowy wieczór policjanci z komisariatu na Suchaninie pojechali na interwencję do jednego z supermarketów na Jasieniu. Ze zgłoszenia wynikało, że pracownicy ochrony ujęli mężczyznę, który ukradł ze sklepu artykuły spożywcze.

Kaczki, kabanosy, owoce i...amfetaminaFunkcjonariusze ustalili, że 35-latek z Gdańska zabrał między innymi dwie kaczki, kabanosy oraz owoce i chciał opuścić teren sklepu bez płacenia za ten towar.

Ponadto podczas interwencji funkcjonariusze znaleźli przy mężczyźnie sześć porcji amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszał zarzuty za posiadanie narkotyków. Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Posiadanie narkotyków to przestępstwo zagrożone karą do 3 lat więzienia.Zaległa odsiadka zamiast nowej stylówkiSkradzionymi fantami nie nacieszyła się też 22-latka, która kilka godzin wcześniej w jednym ze sklepów z odzieżą zabrała sobie bez płacenia czapkę i szalik o wartości przekraczającej 1 tys. zł.

- W poniedziałek po godz. 15 policjanci z posterunku na Śródmieściu odebrali zgłoszenie o tym, że w jednym ze sklepów z odzieżą kobieta ukradła czapkę i szalik - relacjonuje Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku. - Policjanci pojechali na miejsce i ustalili, że ujęta przez ochronę 22-latka zabrała z półki towar warty ponad 1 tys. zł, przeszła przez linię kas i chciała wyjść ze sklepu.
Kobieta została zatrzymana. Podczas sprawdzania jej danych okazało się, że jest poszukiwana i ma do odbycia półroczną karę pozbawienia wolności za kradzieże. 22-latka została przewieziona do policyjnego aresztu. Po usłyszeniu zarzutów zgodnie z dyspozycją sądu trafi do zakładu karnego na najbliższe 6 miesięcy.

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (68)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane