Fakty i opinie

Karambol na Estakadzie Kwiatkowskiego

Najnowszy artukuł na ten temat

We wrześniu warianty przebudowy ul. Dąbka

Skutki przedpołudniowego karambolu na Estakadzie Kwaitkowskiego.


Samochód ciężarowy staranował 8 samochodów na zjeździe z Estakady Kwiatkowskiego w ul. Hutniczą zobacz na mapie Gdyni w Gdyni. Na szczęście nikt nie został ciężko poszkodowany.Aktualizacja godz. 12:31 Policjanci zakończyli przed kilkunastoma minutami działania na estakadzie. Niebawem ruch powinien odbywać się bez problemów.

Aktualizacja godz. 11:10 Jak informują gdyńscy policjanci, ciągnikiem siodłowym z naczepą kierował obywatel Ukrainy. Powodem wjechania w inne auta była prawdopodobnie jego nieuwaga i nadmierna prędkość. Zostanie ukarany mandatem gotówkowym.

Utrudnienia na estakadzie mogą potrwać jeszcze kilkadziesiąt minut.

Film czytelniczki. Na miejscu pracowały trzy zastępy strażaków.


Do zdarzenia doszło po godz. 10. Informowaliśmy o nim w naszym raporcie. Z nieznanych na razie przyczyn samochód ciężarowy staranował osiem samochodów na zjeździe w ul. Hutniczą w kierunku Obłuża. Wśród nich były dwa auta dostawcze i sześć osobowych. Jedna osoba została lekko poszkodowana.

- Na miejscu pracują 3 zastępy strażaków, jest też pogotowie. Zjazd na Hutniczą od strony Morskiej jest całkowicie zablokowany - informuje Łukasz Płusa z Komendy Miejskiej Straży Pożarnej w Gdyni.
Nie wiadomo, ile czasu droga będzie zablokowana.


Do poważnego wypadku na estakadzie doszło we wtorek. Przed zjazdem w kierunku ul. Morskiej zderzyły się trzy samochody.

Poważnych zdarzeń z udziałem samochodów ciężarowych nie brakuje w ostatnich miesiącach na estakadzie. W kwietniu 2013 roku doszło do najtragiczniejszego w ostatnim czasie wypadku. Na zjeździe z estakady rozpędzona ciężarówka uderzyła w trolejbus i wypadła poza barierę ochronną. Zginęły dwie osoby, dziewięć zostało rannych.

W miejscu czwartkowego zdarzenia, do poważnej kolizji doszło rok temu. TIR w Gdyni nie wyhamował i staranował wtedy osiem samochodów osobowych. Nikt nie został poszkodowany.

Z kolei w kwietniu 2014 roku ciężarówka spadła z estakady, natomiast w lipcu ciężarówka na zjeździe w ul. Janka Wiśniewskiego zmiażdżyła dwa samochody osobowe. Cztery osoby zostały poszkodowane.

Opinie (234) ponad 10 zablokowanych

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.