Fakty i opinie

Karambol zakorkował obwodnicę w Gdyni

Najnowszy artukuł na ten temat

Obwodnica Trójmiasta: spadek ruchu o 1/3

Skutki wypadku na obwodnicy.


W środę rano na Obwodnicy Trójmiasta w Gdyni zobacz na mapie Gdyni zderzyło się siedem samochodów, w tym jedna ciężarówka. Jedna osoba została poszkodowana. Zdarzenie wywołało ogromne korki na obwodnicy.Skutki porannego wypadku na jezdni w kierunku Gdańska.

Skutki porannego wypadku na jezdni w kierunku Gdańska.

Przed godz. 10 na Obwodnicy Trójmiasta w rejonie Demptowa - nitka w kierunku Chyloni - zderzyło się siedem samochodów. O wypadku informowaliśmy już kilka minut po godz. 10 w naszym Raporcie Drogowym.

- W porannym zdarzeniu została poszkodowana jedna osoba. Na miejsce przyjechały trzy nasze zastępy - mówi Tadeusz Konkol, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku.

- Ze wstępnych informacji wynika, że samochód ciężarowy najechał na tył pojazdu jadącego przed nim. W efekcie uderzenia wpadały na siebie kolejne pojazdy. Czy zawiodły hamulce? Na ten moment nie wiadomo. Możliwe, ze przyczyną wypadku było też niezachowanie ostrożności podczas jazdy - mówi nadkom. Ewa Plucińska z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni.

Korki, które wytworzyły się po wypadku na obwodnicy są odczuwalne do teraz. Do miejsca wypadku jadąc od strony Gdańska korek ma 2,5 km. Można próbować miejsce wypadku objechać Trasą Kwiatkowskiego. Jednak wspomniana droga również jest zakorkowana do zjazdu w ul. Morską. Niestety korkuje się też odcinek obwodnicy w stronę Gdańska. Samochody stoją od ul. Morskiej do zwężenia, które powstało na skutek odkształcenia barier.

Opinie (193) 7 zablokowanych

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.