• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Kolejne utrudnienia na obwodnicy od środy do wtorku

MKo
10 października 2022, godz. 16:45 
Największych utrudnień należy spodziewać się od piątkowego poranka przez cały weekend i poniedziałek. Największych utrudnień należy spodziewać się od piątkowego poranka przez cały weekend i poniedziałek.

Kierowców czekają kolejne utrudnienia na Obwodnicy TrójmiastaMapka. W piątek w rejonie węzła Gdynia Wielki Kack drogowcy zwężą ekspresówkę do jednego pasa w każdym kierunku. Taka organizacja ruchu utrzyma się przez cały weekend aż do wtorku 18 października.Utrudnienia na obwodnicy oznaczają dla ciebie:

Utrudnienia na obwodnicy wynikają z kolejnego etapu budowy węzła Wielki Kack i przebudowy trasy S6.

Pierwsze utrudnienia spodziewane są w środę, 12 października. Tego dnia w godzinach wieczornych (od godz. 18), do czwartku do godz. 5 nad ranem, nastąpi zwężenie jezdni na obwodnicy w kierunku Gdańska. W tym czasie wykonawca będzie frezować dotychczasową nawierzchnię.

Pierwsze utrudnienia na obwodnicy spodziewane są w środę w nocy, ale największe korki drogowcy zapowiadają na piątek i weekend. Pierwsze utrudnienia na obwodnicy spodziewane są w środę w nocy, ale największe korki drogowcy zapowiadają na piątek i weekend.
Podobnie będzie w nocy z czwartku na piątek (w godz. 18-5), gdy na czas ustawiania i przestawiania barier drogowcy zwężą przejazd obwodnicą, ale już w obu kierunkach. Utrudnienia będą jednak wówczas tylko umiarkowane, bo organizacja ruchu zmieni się tylko w godzinach nocnych.

Największe korki od piątkowego porankaNajwiększe utrudnienia drogowcy zapowiadają na piątek, cały najbliższy weekend i poniedziałek.

- Od piątku od godz. 5 nad ranem aż do wtorku 18 października do godz. 5 nastąpi zwężenie jezdni Obwodnicy Trójmiasta do jednego pasa ruchu w każdym kierunku. Powodem jest konieczność wykonania warstw bitumicznych nowej nawierzchni. W związku z tym spodziewane są najpoważniejsze utrudnienia, ze względu na ich utrzymanie w porze dziennej. Prace obejmą odcinek o długości ok. 1,2 km. Zastrzegamy jednak, że harmonogram prac jest uzależniony od warunków atmosferycznych i może ulec zmianie - podkreśla Piotr Michalski, rzecznik prasowy gdańskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.
O bieżącej sytuacji na obwodnicy i wszelkich utrudnieniach w ruchu będziemy na bieżąco informować w Raporcie z Trójmiasta.

18:37 12 PAźDZIERNIKA 22

Obwodnica czwartek (6 opinii)

Czy ktoś słyszał żeby od jutra były znów zwężki na obwodnicy trwające do wtorku ?
Czy ktoś słyszał żeby od jutra były znów zwężki na obwodnicy trwające do wtorku ?
MKo

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (190)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane