• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Kolejny pościg na ulicach Gdańska

MKo
28 stycznia 2023, godz. 14:35  Raport
Opinie (128)
Do pościgu doszło w sobotę w pobliżu mostu wantowego (zdjęcie ilustracyjne). Do pościgu doszło w sobotę w pobliżu mostu wantowego (zdjęcie ilustracyjne).

W sobotnie południe na ulicach Przeróbki doszło do pościgu policji za kierowcą fiata, który chwilę wcześniej na ul. ElbląskiejMapka zignorował wezwania funkcjonariuszy do zatrzymania się. To już trzeci pościg w ostatnim czasie w Trójmieście.

Czytelnicy poinformowali nas o tym w Raporcie.
Widzisz coś ciekawego? + dodaj Raport


O policyjnym pościgu na Przeróbce jako pierwsi poinformowali nasi czytelnicy w Raporcie z Trójmiasta. Dziękujemy za przesłaną informację.

11:59 28 STYCZNIA (aktualizacjaakt. 14:00)

Pościg na Przeróbce (20 opinii)

Pościg za białym Fiatem na przeróbce, pojechali w kierunku mostu wantowego
Pościg za białym Fiatem na przeróbce, pojechali w kierunku mostu wantowego


Z relacji naszych czytelników wynikało, że policja jechała za białym fiatem ulicami Przeróbki w kierunku mostu wantowego.

- Złapali go zaraz za mostem wantowym na Rudnikach, jak się zjeżdża w prawo na BP - informowali świadkowie.
Relację naszych czytelników potwierdzają gdańscy policjanci. Jak informuje Komenda Miejska Policji, uciekinierów udało się złapać po tym, jak ich auto uderzyło w bariery energochłonne.

- Przed godziną 12:40 podczas prowadzonej statycznej kontroli prędkości na ul. Elbląskiej, policjanci ruchu drogowego dali wyraźny sygnał do zatrzymania kierującemu pojazdem marki Fiat. Mężczyzna chcąc uniknąć kontroli drogowej, przyspieszył i zaczął uciekać w kierunku mostu wantowego. W pewnym momencie kierujący stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierę energochłonną. Kierującego oraz jednego z pasażerów, którzy wybiegli z pojazdu i uciekali pieszo, policjanci po krótkim pościgu zatrzymali. Wyjaśniane będą okoliczności tego zdarzenia - mówi mł. asp. Marek Kobiałko z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Trzy pościgi w trzy tygodnie



W ostatnim czasie to już trzeci pościg na ulicach Gdańska.

W środę 11 stycznia policjanci zatrzymali na Wita Stwosza pijanego 22-latka.

Z kolei w czwartek 26 stycznia przed policją między Sopotem a Gdańskiem uciekał kierowca opla. Mężczyznę udało się zatrzymać na Przymorzu. W jego organizmie było 1,5 promila alkoholu.

MKo

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (128)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane