Fakty i opinie

stat

Kolejny wypadek na węźle Karczemki w stronę Gdyni

Korek na obwodnicy po wypadku ciężarówki

Na węźle Karczemki przewróciła się ciężarówka wypełniona makulaturą. W konsekwencji na obwodnicy w stronę Gdyni utworzyły się gigantyczne korki, które sięgnęły Kowal. Ruch odbywa się jedynie jednym pasem.Aktualizacja, godz. 12:10 Jak wynika z informacji, która wpłynęła do naszego Raportu z Trójmiasta, na węźle Karczemki miał miejsce kolejny wypadek. Tym razem doszło do niewielkiego karambolu, w którym wzięły udział dwa busy i ciężarówka z naczepą. Kierowcy podróżujący obwodnicą w kierunku Gdyni znów muszą liczyć się ze znacznymi utrudnieniami na drodze.


Aktualizacja, godz. 11:30 Jak poinformowało Wojewódzkie Stanowisko Koordynacji Ratownictwa, strażacy zakończyli właśnie działania po wypadku z udziałem śmieciarki. Uszkodzony pojazd stoi obecnie na poboczu i czeka na odholowanie. Oba pasy w kierunku Gdyni są już przejezdne, ruch na obwodnicy powoli wraca do normy.
Kierowcy powinni omijać obwodnicę w stronę Gdyni szerokim łukiem i wybrać alternatywną trasę. Około godz. 9 do naszego Raportu z Trójmiasta czytelnicy przesłali zdjęcia i filmy dokumentujące poważny wypadek na węźle Karczemki. Tuż przed hipermarketem Auchan przewróciła się śmieciarka wypełniona makulaturą, która zablokowała oba pasy w stronę Gdyni.

- W wyniku wypadku została poszkodowana jedna osoba, która została już przetransportowana do jednego z trójmiejskich szpitali. Na miejsce zdarzenia wysłano 4 zastępy straży pożarnej, których głównym zadaniem było postawienie na koła przewróconego w poprzek drogi pojazdu - powiedział oficer dyżurny Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacji Ratownictwa.
Ok. godz. 10.20 uzyskaliśmy informację, że śmieciarka została już postawiona na koła. Od tej chwili ruch w kierunku Gdyni odbywa się lewym pasem. Odholowanie zniszczonego pojazdu oraz uprzątnięcie rozsypanej makulatury powinno nastąpić w ciągu najbliższej godziny.

Opinie (86) 2 zablokowane

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.