Fakty i opinie

Kolejny wypadek z udziałem autokaru z dziećmi

O godz. 19 informowaliśmy w naszym Raporcie Drogowym o zderzeniu autokaru wiozącego wycieczkę szkolną z TIR-em. Teraz mamy już więcej informacji.Raport Drogowy - informacje z obwodnic i ulic Trójmiasta

Do zdarzenia doszło w miejscu, gdzie Południowa Obwodnica Gdańska łączy się z drogą szybkiego ruchu S7 na Warszawę.

Z informacji, jakie otrzymaliśmy od pomorskich strażaków wynika, że wiozący 42 osoby, w tym przede wszystkim 10 i 11-letnie dzieci z kwidzyńskiej podstawówki, autobus uderzył w tył jadącego przed nim TIR-a. Uderzenie było tak silne, że obrażenia odniosło aż 11 małych pasażerów. Poszkodowane lekko dzieci trafiły do szpitali w Gdańsku (Centrum Copernicus) i Gdyni (Szpital im PCK w Redłowie).

Oficerowie służb biorących udział w akcji ratowniczej informują, że obaj kierowcy - zarówno autobusu, jak i ciężarówki - byli trzeźwi.

Po wypadku droga S7 w kierunku Warszawy byłą długo zakorkowana.

To już drugi dziś wypadek z udziałem autokary przewożącego dzieci. Około godz. 14 na obwodnicy Trójmiasta zapalił się autobus wiozący uczniów z Elbląga, którzy przyjechali do Trójmiasta na wycieczkę. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Spalony autokar na obwodnicy Trójmiasta.

Opinie (63) 3 zablokowane

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.