Fakty i opinie

Kompletnie pijani przyszli z 3-latkiem na pogotowie

Rodzice 3-latka mieli w organizmie 2 i 2,6 promila alkoholu.
Rodzice 3-latka mieli w organizmie 2 i 2,6 promila alkoholu. fot. galeria Trojmiasto.pl

Ponad dwa promile alkoholu w organizmie mieli rodzice 3-letniego chłopca, którzy sami zgłosili się z dzieckiem na pogotowie, bo kobieta - prawdopodobnie ze względu na swój stan - nabawiła się kontuzji nogi. Dziecko trafiło do placówki opiekuńczej. O sprawie powiadomiony zostanie sąd rodzinny.Zdarza ci się pić alkohol, gdy opiekujesz się dzieckiem?

tak, często 12%
tak, ale tylko niewielkie ilości alkoholu, np. jedno piwo 20%
tylko wtedy, gdy w pobliżu jest też ktoś trzeźwy 25%
nie, nigdy nie piję w takiej sytuacji 43%
zakończona Łącznie głosów: 2509
Wszystko działo się w niedzielę wieczorem w Sopocie. Z policją skontaktowali się pracownicy pogotowia, którzy stwierdzili, że do ich placówki przyszło małżeństwo z małym dzieckiem. Rodzice 3-latka mieli się zachowywać, jakby byli kompletnie pijani.

- Na miejsce natychmiast pojechali funkcjonariusze z referatu patrolowo-interwencyjnego, którzy potwierdzili zgłoszenie i ustalili, że mieszkający na co dzień w Szwecji Polacy przyjechali do Sopotu na wakacje. Natomiast do placówki zgłosili się z powodu urazu nogi u kobiety - mówi Lucyna Rekowska z Komendy Miejskiej Policji w Sopocie.
38-letnia matka chłopca miała w organizmie 2 promile alkoholu, a jego 35-letni ojciec - 2,6 promila.

- Policjanci o zdarzeniu natychmiast powiadomili koordynatora pieczy zastępczej i chłopczyk trafił pod opiekę do placówki opiekuńczej. Natomiast matka z uwagi na agresywne zachowanie trzeźwieje w pogotowiu socjalnym. Na dziś zaplanowane są czynności z udziałem rodziców - dodaje Rekowska.
O nieodpowiedzialnych rodzicach policjanci poinformują sąd rodzinny.

Opinie wybrane


wszystkie opinie (160)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najnowsze

więcej artykułów »