• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Skopiowano

Krwawa libacja w Gdyni-Dąbrowie. Sprawca już w rękach policji

MKo
18 sierpnia 2022, godz. 09:00 
Opinie (132)
Ranami ciętymi i sporymi plamami krwi na chodniku zakończyła się nocna libacja alkoholowa w Gdyni-Dąbrowie. Sprawcy szuka policja. Ranami ciętymi i sporymi plamami krwi na chodniku zakończyła się nocna libacja alkoholowa w Gdyni-Dąbrowie. Sprawcy szuka policja.

Ranami ciętymi ostrym narzędziem zakończyła się nocna libacja alkoholowa w Gdyni-Dąbrowie. Ranny mężczyzna trafił do szpitala, a sprawca przez kilkanaście godzin od zdarzenia był poszukiwany przez policję. Funkcjonariusze znali jego dane i zapewniali, że jego zatrzymanie to kwestia czasu. Przed godz. 11 policja poinformowała, że sprawca został zatrzymany.Aktualizacja, godz. 10:40.Jak przekazali nam gdyńscy policjanci sprawca ugodzenia mężczyzny ostrym narzędziem został zatrzymany. To 27-letni mężczyzna, na co dzień mieszkaniec Gdyni. Jeszcze dziś mają mu zostać postawione zarzuty.


Według naszego czytelnika, który jako pierwszy poinformował o nocnej awanturze, agresor miał zaatakować inną osobę ostrym narzędziem w okolicy tętnicy szyjnej. Na miejsce zdarzenia wezwano służby ratunkowe.

Nieco więcej o sprawie mówią gdyńscy policjanci. Z informacji przekazanych przez Jolantę Grunert, rzecznik prasową Komendy Miejskiej Policji w Gdyni, wynika, że do zdarzenia doszło podczas libacji alkoholowej. Sprawca uciekł, ale jego zatrzymanie to kwestia czasu.

- W środę przed północą otrzymaliśmy zgłoszenie o tym, że w jednym z mieszkań na Dąbrowie podczas libacji alkoholowej doszło do ugodzenia ostrym narzędziem. Pokrzywdzony został przewieziony do szpitala. Sprawca zdarzenia zdążył uciec przed przyjazdem policjantów. Mundurowi ustalili już tożsamość sprawcy, jego zatrzymanie jest kwestią czasu - zapewnia Grunert.
W czwartek nad ranem do naszego Raportu trafiły też zdjęcia sprzed budynku, w którym doszło do zdarzenia. Widać na nich plamy krwi poszkodowanej osoby.

00:28 18 SIERPNIA (aktualizacjaakt. 08:42)
Skopiowano

Nocny incydent na Dąbrowie (42 opinie)

Gdynia Dabrowa, agresor pociął człowieka, ranna tętnica szyjna. Witamy w latach 90. Służby w drodze.
Gdynia Dabrowa, agresor pociął człowieka, ranna tętnica szyjna. Witamy w latach 90. Służby w drodze.
MKo

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (132)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane