- 1 Wiedzą kto zakłóca sygnał GPS w Trójmieście (38 opinii)
- 2 Wyszedł ze sklepu w butach za 1,2 tys. (106 opinii)
- 3 Falstart odcinkowego pomiaru prędkości (125 opinii)
- 4 Szarpanina między taksówkarzami (233 opinie)
- 5 Wysypiska tracą miliony złotych przez kaucje (513 opinii)
- 6 Przebudowa Kartuskiej dzięki rowerom (34 opinie)
Kto zapłaci za paraliż miasta po zerwaniu trakcji?
W poniedziałek rano ciężarówka przewożąca sprzęt budowlany zerwała sieć trakcyjną na Węźle Okopowa, unieruchamiając na wiele godzin tramwaje. Jakie są koszty naprawy takiej awarii i kto je ponosi?
Awarię usuwali nie tylko pracownicy GAiT
- Do naprawy zostało skierowanych łącznie kilkanaście osób i sześć specjalistycznych pojazdów. To byli nie tylko pracownicy GAiT, ale też wykonawcy pracujący nad remontem trakcji na ul. 3 Maja, którzy zostali poproszeni o pomoc, by jak najszybciej usunąć awarię - informuje Robin Jesse, rzecznik spółki Gdańskie Autobusy i Tramwaje.
Koszty pokryje OC sprawcy?
GAiT przygotuje teraz kosztorys, w którym wyceni wszystkie szkody i określi środki, jakie zostały wydane na uporanie się z awarią. To będzie kwota liczona przynajmniej w dziesiątkach tysięcy złotych. Wydatki pokryje polisa OC sprawcy lub firmy, która go zatrudnia.
ZTM też wystawi rachunek
Należy wspomnieć, że to nie wszystkie koszty, jakimi może zostać obciążony kierowca. Swój rachunek wystawi też zapewne ZTM Gdańsk, w którym podliczy, ile pochłonęło m.in. uruchomienie linii zastępczych.
Z naszych informacji wynika, że kierowca już dostał mandat w wysokości 5 tys. zł i 10 punktów karnych.
Opinie wybrane
-
2026-05-19 08:00
Mariusz (7)
NIKT - w tym państwie odpowiedzialność maja tylko zwykli ludzie bez znajomości
- 353 51
-
2026-05-19 12:14
nie jesteś prawdziwym Mariuszem, tylko narzekaczem Michałem
- 2 14
-
2026-05-19 10:53
(2)
Bzdura, za bezmyślność i szkody trzeba płacić, kary muszą być dotkliwe
- 8 8
-
2026-05-19 18:01
No, chyba że mowa o politykach, np. Fala czy system kaucyjny
- 15 1
-
2026-05-19 14:15
To był wypadek
- 6 6
-
2026-05-19 10:20
Przyswajanie informacji ktora niesie slowo pisane jest bardzo trudne . Nic dziwnego ze tik tok jest tak popularny.
- 11 2
-
2026-05-19 08:49
A kierowca ma znajomości?
- 22 2
-
2026-05-19 08:38
I płacz od rana
- 7 11
-
2026-05-20 02:38
Chwila prawdy (4)
Tamtego dnia zostałem zmuszony do skorzystania z SKM po wielu latach i odkryłem, ze w tym kraju nawet pociągów nie potrafią kupić. No kto to widział, żeby drzwi wagonu skm były poniżej progu peronu i to dužo?? Kto w ogóle dopuszcza do realizacji takich przetargów? Naprawdę urzędnicy powinni przechodzić jakies testy na IQ przed objęciem stanowisk decyzyjnych.
- 21 16
-
2026-05-20 12:48
Mowa nienawiści.
- 0 0
-
2026-05-20 07:53
Te składy jeżdżą tymczasowo jako SKM. Docelowo mają trafić na tory dalekobieżne i tam już nie będziesz mieć powodów do marudzenia
- 8 0
-
2026-05-20 07:16
jak to kto
ekipa marszałka z Manikowskim na czele, wyrzucili poprzedniego prezesa, za czasów którego kupiono dwa pierwsze impulsy (normalne).
- 1 2
-
2026-05-20 07:09
testy? wtedy większość stanowisk byłaby wolna....
- 0 0
-
2026-05-19 12:51
(1)
I wyszło jak zawsze. Zero oznaczenia, że nie można było skręcić pod estakadą w lewo. Ludzie stali i kleli. Pogratulować!
- 46 5
-
2026-05-20 13:37
Ale
przecież można skręcać w lewo pod wiaduktem. I od strony Zaroślaka i, od obydwu stron Armii Krajowej.
- 1 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
