• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Kup sobie wojskową ciężarówkę. Wystarczy 10 tys. zł

Szymon Zięba
13 lutego 2023, godz. 16:45 
Opinie (141)
Star na sprzedaż wystawiono za 10 tys. zł. To rocznik 1998. Star na sprzedaż wystawiono za 10 tys. zł. To rocznik 1998.

Żeby kupić wojskową ciężarówkę, wystarczy mieć ok. 10 tys. zł i zgłosić się do Agencji Mienia Wojskowego w Gdyni. Wśród wystawionego na sprzedaż sprzętu są m.in. samochody transportowe.Kupił(a)byś auto od wojska?

Pojazdy mają już swoje lata, ale nadal są sprawne. Najmłodszy honker ma 24 lata, najstarszy - star - ponad 34 lata. Można kupić wojskowe ciężarówki, a ich ceny wahają się od 7 tys. do 10 tys. zł.

- Myślę, że można ich użyć, np. jako auta przewożące sprzęt budowlany, a może ktoś ma gospodarstwo do wożenia większych przedmiotów. To wytrzymałe pojazdy, mają "przeżyć" wojskowe warunki, mimo swoich lat - słyszymy od żołnierzy.

Zestawienie sprzętu, jaki sprzedaje wojsko  • Wojskowe auto terenowe kosztuje 7,5 tys. zł. Rocznik - 1999.
  • To drugie wojskowe auto terenowe na srzedaż. Również kosztuje 7,5 tys. zł. Rocznik - 1999.
Otwarcie ofert na samochody zaplanowano na 17 lutego. Wystawione do przetargu pojazdy można obejrzeć, ale trzeba umówić się telefonicznie. To będzie możliwe między 13 a 14.02 w godz. 9-14 oraz w dniu przetargu w godz. 8:30-10:30 .Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 10 proc. ceny wywoławczej na wybrane pozycje przetargowe określone w formularzu ofertowym. Wadium należy wpłacać przelewem na konto Agencji Mienia Wojskowego.

Star ze stelażem kosztuje 7 tys. zł i jest jednym z najstarszych pojazdów wystawionych na sprzedaż. Ma 34 lata. Star ze stelażem kosztuje 7 tys. zł i jest jednym z najstarszych pojazdów wystawionych na sprzedaż. Ma 34 lata.
Samochody transportowe na sprzedaż znaleźć można także w naszym serwisie.

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (141)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane