Będą rozdawać kwiaty za darmo. Gdzie i kiedy?
29 maja 2026, godz. 14:30
W najbliższą sobotę, 30 maja, gdańscy urzędnicy będą rozdawać za darmo chętnym kwiaty z miejskich rabat. W sumie aż ponad 20 tys. sadzonek. Akcja będzie prowadzona w dwóch miejscach: Parku Oliwskim i Parku Oruńskim.
Dlatego Gdański Zarząd Zieleni po raz kolejny postanowił dać roślinom drugie życie i podzielić się nimi z mieszkańcami.
Ponad 20 tys. sadzonek do rozdania
- W wasze ręce, w ramach akcji "Zbrataj się z bratkiem", oddajemy ponad 20 tys. sadzonek. Po odbiór zapraszamy już w najbliższą sobotę, 30 maja, o godz. 9:00. Widzimy się w dwóch lokalizacjach: Parku Oruńskim przy budynku Przedszkola nr 9 im. Emilii Hoene
Każdy, kto chce zabrać rośliny, proszony jest o przyniesienie ze sobą tacek, skrzynek, doniczek lub toreb, by bez szkody przetransportować sadzonki.
Urządź sobie ogród marzeń
Chcesz mieć ogród jak z bajki? Zajrzyj do naszego katalogu, w którym znajdziesz miejsca sprzedające sadzonki krzewów, drzew i kwiatów:
Potrzebujesz pomocy w urządzeniu ogrodu? Specjaliści pomogą:
Zajrzyj też do naszych ogłoszeń z ofertami dotyczącymi usług ogrodniczych:
Miejsca
Wydarzenia
Opinie wybrane
-
2026-05-29 15:25
(1)
Przyjdę za darmo to się opłaca .
- 19 28
-
2026-05-30 06:44
Hodowanie biedoty.
- 4 1
-
2026-05-30 08:59
Za darmo to dobra cena. Można się targować?
- 6 1
-
2026-05-30 08:56
Wątpliwa ozdoba balkonu czy ogrodu, (1)
te wyrośnięte chabazie nadają się już tylko na kompost, ale pozbyć się trzeba, że niby za darmo.
- 12 13
-
2026-05-30 10:21
chabazie xd
widać, żeś bosy antek z galicji haha
- 1 7
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
