• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Latem polecimy z Gdańska do Tirany w Albanii

ms
7 grudnia 2022, godz. 18:00 
Opinie (109)
Tirana jest największym miastem w Albanii. Leży godzinę drogi od wybrzeża Adriatyku, miasto otoczone jest wysokimi górami. Tirana jest największym miastem w Albanii. Leży godzinę drogi od wybrzeża Adriatyku, miasto otoczone jest wysokimi górami.

Jeszcze kilka lat temu takie połączenie mogłoby dziwić, ale dziś, gdy coraz więcej osób spędza urlop w niedrogiej Albanii, nowe loty z Gdańska do Tirany prawdopodobnie znajdą wielu amatorów.Zniknęła Dominikana....Przyszłoroczne wakacje:

Kilka godzin temu informowaliśmy o zawieszeniu połączeń dreamlinerem z Gdańska do Dominikany, oferowanych przez biuro podróży Rainbow. Okazało się, że w epoce zaciskania pasa amatorów takiego egzotycznego wypoczynku jest zbyt mało, by loty utrzymały się w siatce połączeń gdańskiego lotniska.

...ale będzie TiranaAle amatorzy wakacji w ciepłych krajach nie muszą załamywać rąk. Linie Wizzair właśnie pochwaliły się uruchomieniem nowego połączenia z Gdańska do stolicy Albanii - Tirany.

Połączenie będzie obsługiwane od lipca 2023 r. Samoloty będą latały na tej trasie dwa razy w tygodniu: w czwartki i w niedziele.

Ceny biletów nie odbiegają od tego, co przewoźnik oferuje na trasach podobnej długości. Najtańsze bilety, których pula jest oczywiście ograniczona i dotyczy biletu z minimalnym bagażem, zaczynają się od 119 zł.

Obecnie do Tirany nie ma połączenia lotniczego z Gdańska, ale w 2021 r. taką podróż oferował LOT.

Albania: sporo atrakcji i niskie cenyAlbania jako jeden z krajów bałkańskich jest coraz częściej wybieranym kierunkiem podróży
ze względu na połączenie krajobrazów: morskiego i górskiego, a także ofertę kulinarną i - nie ma co ukrywać - stosunkowo niskie ceny.

Tirana, stolica Albanii, to piękne i urokliwe miasto, w którym kosmopolityczny klimat spotyka się z gorącym życiem nocnym. Od Morza Adriatyckiego dzieli Tiranę mniej niż godzina drogi samochodem.
ms

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (109)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane