• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Lektor czyta dla ciebie artykuły Trojmiasto.pl

Redakcja Trojmiasto.pl
31 stycznia 2023, godz. 09:55 
Opinie (46)
Możliwość odsłuchania artykułów w Trojmiasto.pl dostępna jest zarówno dla przeglądających nasz portal na komputerach, jak i w telefonach. W tych ostatnich zarówno na stronie mobilnej m.trojmiasto.pl, jak i w aplikacji Trojmiasto.pl na Android. Możliwość odsłuchania artykułów w Trojmiasto.pl dostępna jest zarówno dla przeglądających nasz portal na komputerach, jak i w telefonach. W tych ostatnich zarówno na stronie mobilnej m.trojmiasto.pl, jak i w aplikacji Trojmiasto.pl na Android.

Jesteś zajęty, pracujesz albo prowadzisz samochód i nie masz jak przeczytać najnowszych informacji z Trójmiasta? Nic straconego, możesz być na bieżąco, bo zrobi to za ciebie lektor. Teraz wszystkie artykuły portalu Trojmiasto.pl można nie tylko przeczytać, ale też ich wysłuchać.Wolisz czytać czy słuchać artykułów?

To udogodnienie dla wszystkich, którzy chcą szybko dowiedzieć się, co słychać w Trójmieście. Teraz już nie musicie czekać na moment, kiedy będziecie mogli przez dłuższą chwilę czytać nasze artykuły na ekranie smartfona lub poprzez komputer.

Opcja czytania artykułów przez lektora doskonale się sprawdza np. podczas dojazdów do pracy. Można posłuchać wiadomości w samochodzie albo odprężyć się ze słuchawkami w SKM czy autobusie.

Zdajemy sobie też sprawę z tego, że niektóre miejskie informacje potrafią zaskoczyć, a czasem wręcz zirytować naszych czytelników. Dlatego z przymrużeniem oka można stwierdzić, że opcja czytania artykułów jest także dla tych, którzy nie dowierzają w to, co czytają. Teraz mogą to usłyszeć ;) Jak pokazują nasze statystyki - takich osób też nie brakuje.

Jak posłuchać artykułów w Trojmiasto.pl?To proste. Wystarczy kliknąć w przycisk "Słuchaj" tuż pod tytułem artykułu. Pamiętajcie jednak o słuchawkach w miejscach publicznych, by nie przeszkadzać tym, którzy wolą jednak artykuły czytać.

Czytaj więcej: Telefony bez słuchawek to zmora.


Lektor artykułów Trojmiasto.pl cieszy się powodzeniemUważni czytelnicy na pewno zauważyli, że już wcześniej testowaliśmy ten system. Okazało się, że cieszy się on sporym powodzeniem. W ostatnim czasie najczęściej odsłuchiwane były teksty, które należały też do najbardziej popularnych wśród naszych czytelników:

Pijany ksiądz odprawiał ceremonię pogrzebową. Upadł na grób Pijany ksiądz odprawiał ceremonię pogrzebową. Upadł na grób
Zatrzymanie komendanta. Mamy film Zatrzymanie komendanta. Mamy film
Wypadek promu podczas manewrów w gdańskim porcie Wypadek promu podczas manewrów w gdańskim porcie
Dzik gigant upolowany pod Trójmiastem Dzik gigant upolowany pod Trójmiastem
Redakcja Trojmiasto.pl

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (46)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane