Fakty i opinie

Łowcy cieni weszli do mieszkania w Gdyni i zatrzymali poszukiwanego od 3 lat

Łowcy cieni zatrzymali poszukiwanego od 2018 roku mężczyznę.

Wysłano za nim cztery listy gończe, mimo to pozostawał nieuchwytny od 2018 roku. Za kraty udało się go wysłać dopiero dzięki łowcom cieni, którzy zatrzymali 32-latka. Poszukiwany przebywał w jednym z mieszkań w Gdyni.Przypadkiem złamałe(a)ś prawo, ale nikt cię nie zauważył. Co robisz?

jeżeli to poważna sprawa, to i tak zgłaszam się na policję, jeżeli wykroczenie - udaję że nic się nie stało 28%
zgłaszam się do służb, niezależnie od kategorii sprawy 12%
ukrywam popełnienie przestępstwa/wykroczenia i liczę, że nigdy nie wyjdzie na jaw 60%
zakończona Łącznie głosów: 960
- Funkcjonariusze z Centralnego Biura Śledczego Policji z grupy "łowców cieni" przy wsparciu policjantów z Zarządu w Gdańsku i Kielcach CBŚP ustalili miejsce przebywania 32-latka. Mężczyzna był poszukiwany od 2018 roku. Po dokładnie przeprowadzonej analizie i zebraniu wielu informacji "łowcy cieni" znaleźli mężczyznę w jednym z mieszkań w Gdyni. Okazało się, że mógł tam przebywać od wielu miesięcy - dowiadujemy się od funkcjonariuszy.
Kryminalni relacjonują, że mężczyzna był poszukiwany czterema listami gończymi, wydanymi przez sąd w Warszawie oraz Prokuraturę Krajową i Okręgową za przestępstwa narkotykowe. Miał odbyć karę pozbawienia wolności.

"Znaczne ilości" kokainy- W zainteresowaniu funkcjonariuszy z Zarządu w Kielcach Centralnego Biura Śledczego Policji był w związku z podejrzeniem wprowadzenia do obrotu znacznych ilości środków odurzających w postaci kokainy - dowiadujemy się w CBŚP.
Decyzją sądu i na wniosek prokuratora mężczyzna został tymczasowo aresztowany.

Opinie wybrane


wszystkie opinie (67)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najnowsze

więcej artykułów »