• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Madison sklep rotacyjny - miejsce dla poszukiwaczy nowości i lokalnych pasjonatów

15 października 2022 (artykuł sprzed 1 roku) 
  • W Galerii Madison powstaje właśnie sklep rotacyjny wspierający rozwój lokalnych przedsiębiorców.
  • Top Secret to nowy sklep w gdańskiej Galerii Madison.
  • Terranova to nowy sklep w gdańskiej Galerii Madison.
  • Sklep Świat Dziecka, w którym królują zabawki, gry, puzzle, klocki i wiele innych.

Te same marki, tak samo wyglądające sklepy i ta sama oferta w każdej galerii handlowej. Tobie jednak marzą się mniejsze i przyjazne sklepy i butiki - także tych lokalnych marek? Lubisz małe delikatesy z produktami regionalnymi z różnych zakątków świata? A może szukasz miejsca, gdzie za każdym razem czekają na ciebie nowe marki, a asortyment potrafi nieźle zaskoczyć. Pomarzyć? Niekoniecznie.Gdańska Galeria Madison wie, że klienci wcale nie marzą o zakupach w ogromnych obiektach i rozczarowuje ich identyczna oferta sieciówek.

- Tęsknimy za małymi delikatesami z regionalnymi produktami i sklepami odzieżowymi, w których nie jesteśmy anonimowymi. Do tego oczekujemy częstej zmiany asortymentu. W Madison staramy się sprostać tym wyzwaniom. Eksperymentujemy z formatami sklepów, zapraszamy do współpracy znane i mniej znane marki. Lubimy najemców z oryginalną ofertą, specjalistycznymi produktami i pasjonatów z pomysłem na biznes - mówi Anna Thomas, Dyrektor GH Madison.

Nowy POP-UP Store, czyli sklep tymczasowy z ofertą różnorodnych branżZ myślą o unikalnych doświadczeniach zakupowych i lokalnych najemcach w Madison powstaje właśnie sklep rotacyjny, wspierający rozwój lokalnych przedsiębiorców. Ponad 60 m kw. w pełni umeblowanej powierzchni, będzie działać jako POP-UP STORE, czyli sklep tymczasowy z ofertą różnorodnych branż.

- Wystarczy rozłożyć na półkach i wieszakach swoje produkty i można działać! Tydzień? A może miesiąc? - Albo raz w tygodniu - Chodzi o to, aby oferta często się zmieniała i zaskakiwała klienta, a przedsiębiorca mógł przetestować swój koncept w Galerii. W tym miejscu zapraszamy twórców odzieży, torebek, butów, biżuterii, wyposażenia wnętrz i wszelkich innych akcesoriów do współpracy z nami. A jeśli jakaś marka szczególnie przypadnie do gustu klientom, znajdziemy dla niej w Madison dogodną lokalizację na stałe - mówi Anna Thomas.
  • Wiosną br. roku zadebiutowała sieć second hand "CTO" otwierając swój pierwszy sklep w galerii handlowej.

Pierwszy second hand i regionalne kuchnieWarto przypomnieć, że Galeria Madison znana jest z odważnych decyzji - to tu, wiosną br. roku zadebiutowała sieć second hand "CTO", otwierając swój pierwszy w galerii handlowej salon sprzedaży. Obecność sklepu z odzieżą z drugiej ręki w obiekcie handlowym dla wielu była zaskoczeniem. Choć dziś, patrząc na odwiedzalność salonu i kolejki do kas, niewielu o tym pamięta.

W delikatesach "Żuławskie Smaki" stali klienci regularnie wracają po regionalne przysmaki. Natomiast fani włoskich specjałów znajdą swoje ulubione produkty prosto z Italii w mini markecie "Madame Ricotta".

- W ostatnim czasie poszerzyliśmy także ofertę dla dzieci otwierając doskonale znany wszystkim mamom salon 5.10.15 oraz fantastycznie wyposażony sklep Świat Dziecka, w którym królują zabawki, gry, puzzle, klocki i wiele innych. Do oferty modowej dołączyła ponadto marka Terranova oraz Top Secret a już wkrótce swoje otwarcie będzie świętować niemiecka marka "Anette Gortz" oferująca wyjątkową, wysokiej jakości casualową odzież i obuwie. Tak - jesteśmy bardzo aktywni w poszukiwaniu ofert szytych na miarę i potrzeby naszych klientów. Zapraszamy na zakupy w Madison - podsumowuje Magdalena Dampc, Z-ca Dyrektora ds. Najmu.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

 

Najczęściej czytane