Fakty i opinie

stat

Markowy towar w Krewetce

Od dzisiaj Superkino Krewetka zaprasza na kinowe seanse. Pierwsze rozpoczną się już o 9 rano, ostatnie o 23. Ceny biletów, w zależności od grup wiekowych i godziny projekcji, mają się wahać od 12 do 17 zł. Chociaż nie jest to pierwszy multipleks w Trójmieście, inwestor nie obawia się konkurencji. Wśród swoich atutów wymienia atrakcyjną lokalizację, najwyższej jakości technologię dźwięku i obrazu, atrakcyjne premiery w ofercie. Krewetka zadebiutowała filmem o Harrym Potterze.

Budowa Centrum Kulturalno-Usługowego City Forum II "Krewetka", w miejscu gdzie kiedyś funkcjonował bar rybny o tej samej nazwie, trwała ponad rok. Inwestycja kosztowała ponad 20 mln dolarów, i jak stwierdził Włodzimierz Otulak - prezes Vision Film Distribution - powinna się zwrócić w ciągu 13 lat. Sal kinowych jest 8. Najmniejsza pomieści około 120 widzów, największa - 450. Obiekt wyposażony jest w amerykański system nagłośnienia THX. Pomyślano też o niepełnosprawnych. Dla tych, którzy poruszają się na wózkach dostępna jest winda oraz miejsca na salach projekcyjnych, gdzie można postawić wózek. Zdaniem prezesa Otulaka w Gdańsku atmosfera sprzyja rozwojowi tego typu inwestycji.

- Dzięki współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy pozyskaliśmy wielu pracowników, ludzi energicznych i życzliwych - powiedział Artur Matys, dyrektor Superkina Krewetka.

Inwestorzy zapewniają, że obiekt jest bardzo bezpieczny i spełnia wszelkie wymagane prawem normy. Według A. Matysa ma tam być lśniąco, czysto, atrakcyjnie... Takie inwestycje mają zapełnić istniejącą dotychczas lukę w branży kinowej i przyciągnąć publiczność przed wielki ekran. Zgodnie z obietnicami W. Otulaka w Krewetce serwowany będzie markowy towar.

- Chcemy żeby przychodziło do nas dużo ludzi i często. Nie zamierzamy toczyć wojny cenowej z innymi kinami, czy doprowadzić do zniszczenia Multikina czy Silver Screen, ale z nimi współpracować - zaznaczył Maciej Grzywaczewski, prezes firmy Profilm, która w imieniu Vision opiekuje się inwestycją.

Wkrótce w centrum zostanie otwarty sklep spożywczy, restauracja, kawiarnia, salon gier.

Opinie (48)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.