• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Mężczyzna podpalił się na stacji paliw

ewel, bra
20 marca 2021 (artykuł sprzed 2 lat) 
aktualizacja: godz. 10:17 (24 marca 2021)
Najnowszy artykuł na ten temat Zmarł ciężko poparzony na stacji paliw

Na stacji paliw Orlen przy al. GrunwaldzkiejMapka w Oliwie palił się mężczyzna. Ze wstępnych informacji wynika, że sam oblał się benzyną i podpalił. Mężczyźnie udzielona została pomoc na miejscu. Został przewieziony do szpitala.Aktualizacja, 25.03.2021

Prokuratura Okręgowa w Gdańsku informuje, że badania DNA potwierdziły tożsamość mężczyzny, który podpalił się na stacji benzynowej. To 23-latek, który mieszkał z zamordowanym w Kościerzynie 57-latkiem. Śledztwo trwa i w jego wyniku zostanie ustalone, czy to on był zabójcą.


Aktualizacja, 24.03, godz. 10:17

Poparzony mężczyzna zmarł w nocy z wtorku na środę 24 marca w szpitalu w Krakowie.

Aktualizacja, godz. 09:02

W nocy poparzonego mężczyznę przewieziono do Małopolskiego Centrum Oparzeń w Krakowie.

Aktualizacja, godz. 21:55

Z naszych nieoficjalnych ustaleń wynika, że mężczyzna żyje, ale jego stan lekarze określają jako ciężki.- Ze wstępnych ustaleń wynika, że na teren stacji wszedł mężczyzna, który najpierw nalał benzynę do przedmiotu przypominającego kanister, a następnie oblał siebie benzyną i podpalił - relacjonuje nadkom. Magdalena Ciska, oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Gdańsku. - Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Na miejscu zdarzenia pracują policjanci prewencji i kryminalni, technik kryminalistyki zabezpiecza ślady. Policjanci przesłuchują świadków i analizują zapisy monitoringu. Wszystkie okoliczności tej sprawy są przez nas sprawdzane.O tym, że na stacji paliw Orlen przy al. Grunwaldzkiej płonie człowiek, poinformowali nas czytelnicy w Raporcie z Trójmiasta.

20:22 20 MARCA 21 (aktualizacjaakt. 21:50)

Pali się człowiek (91 opinii)

Grunwaldzka w Gdansku stacja Paliw oreln, palił sie czlowiek. Na miejscu trzy wozy z rozstawionym parawanem i karetka.
Grunwaldzka w Gdansku stacja Paliw oreln, palił sie czlowiek. Na miejscu trzy wozy z rozstawionym parawanem i karetka.


- Grunwaldzka w Gdańsku, stacja Paliw Orlen - palił się człowiek. Na miejscu trzy wozy z rozstawionym parawanem i karetka - brzmiało pierwsze zgłoszenie.
Dyżurny wojewódzkiego komendanta straży pożarnej, w rozmowie z nami potwierdził, że do takiego zdarzenia doszło.

- O godz. 19:55 otrzymaliśmy zgłoszenie, że na stacji paliw Orlen przy al. Grunwaldzkiej pali się człowiek. Na miejsce od razu skierowano trzy zastępy straży oraz karetkę. Mężczyźnie udzielana jest pomoc na miejscu - informował nas dyżurny.
ewel, bra

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (425)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane