Fakty i opinie

stat

Mężczyzna zmarł w komisariacie w Redłowie

54-letni mężczyzna zmarł w komisariacie w Redłowie. Szczegóły zdarzenia bada prokurator.
54-letni mężczyzna zmarł w komisariacie w Redłowie. Szczegóły zdarzenia bada prokurator. fot. Łukasz Unterschuetz/trojmiasto.pl

54-letni mężczyzna zmarł w komisariacie przy ul. Korczaka zobacz na mapie Gdyni w Redłowie. Wstępne ustalenia policjantów wskazują na samobójstwo. Okoliczności zdarzenia bada prokuratura.Do zdarzenia doszło około godz. 12. Jak się dowiedzieliśmy, mężczyzna został doprowadzony na komisariat po zgłoszeniu innej osoby, z którego wynikało, że pracuje pod wpływem alkoholu.

- Według relacji funkcjonariuszy, w pewnym momencie mężczyzna chciał skorzystać z toalety. Poszedł tam z policjantem, który pozostawił go samego w kabinie. Po dłuższym oczekiwaniu i ciszy wewnątrz, funkcjonariusz próbował dostać się do niego. Gdy wyważył drzwi, od razu rozpoczął reanimację, ale mężczyzna po kilku minutach zmarł. Według relacji policjantów popełnił samobójstwo - mówi Krzysztof Kuśmierczyk, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gdyni.
Policjanci nie chcą na razie ujawniać w jakim zakładzie pracował mężczyzna, w jaki sposób doszło do śmierci, ani czy potwierdziły się domniemania, że rzeczywiście był pod wpływem alkoholu. Wiadomo tylko, że miał 54 lata.

Na miejscu od kilku godzin pracują prokurator, policjanci z Biura Spraw Wewnętrznych oraz technicy.

- Na razie prowadzimy wstępne czynności wyjaśniające. Sprawa jest zbyt świeża, by cokolwiek więcej powiedzieć - wyjaśnia Mariusz Duszyński z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.
Czynności wyjaśniające dotyczące tego, co zdarzyło się w środę na komisariacie, polecił wszcząć też komendant wojewódzki.
Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (311)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.