Fakty i opinie

Miał 3,5 promila, był ranny i zaatakował ratownika medycznego

Był pijany, ranny i agresywny. 31-latek, który w nocy z środy na czwartek trafił na SOR z rozciętym palcem, uderzył ratownika medycznego w twarz i kopnął go w brzuch. Na miejscu musieli interweniować policjanci. Okazało się, że mężczyzna miał ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie.Czy zdarzyło ci się zachować nieodpowiedzialnie po alkoholu?

nie, zawsze się kontroluję 34%
tak i do tej pory jest mi wstyd 36%
nie wiem, bo nie pamiętam 11%
nie, bo nie piję alkoholu 19%
zakończona Łącznie głosów: 886
Do nieprzyjemnego incydentu doszło około północy, z środy na czwartek. Policjanci dostali wówczas sygnał o agresywnym pacjencie, który trafił na Szpitalny Oddział Ratunkowy w Gdańsku.

Kiedy mundurowi pojawili się na miejscu, zastali tam agresywnego i kompletnie pijanego 31-latka, którego trzeba było obezwładnić.

- Podczas interwencji policjanci dowiedzieli się, że agresywny 31-latek został przywieziony na SOR z rozciętym palcem. Mężczyzna był pijany, miał ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie. Gdy mężczyzna znalazł się w pokoju tzw. segregacji i próbowano mu udzielić pomocy, ten nie stosował się do poleceń ratowników, był agresywny, nagle uderzył jednego z ratowników w twarz i kopnął go w brzuch - mówi Karina Kamińska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Zarzuty za atak na ratownika medycznegoMedycy wezwali na miejsce policjantów. Przy ich pomocy krwawiącą ranę 31-latka ostatecznie zszyto i opatrzono.

Ratownik medyczny ścigał pijanego kierowcę- Zatrzymany przez policjantów 31-latek dziś usłyszy zarzut dotyczący naruszenia nietykalności cielesnej ratownika medycznego podczas wykonywania przez niego obowiązków służbowych. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat trzech - podsumowuje Karina Kamińska.

Opinie (74) ponad 20 zablokowanych

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.