• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Skopiowano

Miał 7 listów gończych, skrytka nie pomogła

Michał Sielski
1 sierpnia 2022, godz. 07:00 
Opinie (83)
Zamaskowane wyjścia, podwójne ściany i plan B na każdą chwilę? To w filmach. W rzeczywistości poszukiwany chciał ukryć się w wersalce, skąd szybko trafił do aresztu. Zamaskowane wyjścia, podwójne ściany i plan B na każdą chwilę? To w filmach. W rzeczywistości poszukiwany chciał ukryć się w wersalce, skąd szybko trafił do aresztu.

Siedem listów gończych, sześć nakazów doprowadzenia, dwa lata do odsiadki, zaległe alimenty i mandaty do spłacenia. 41-latka z Sopotu udało się wytropić w Gdańsku. Gdy policjanci zapukali do drzwi, nie otworzył, a potem ukrył się w wersalce.Udało ci się kiedyś oszukać policjantów?

Kryminalnym z Komendy Miejskiej Policji w Sopocie udało się ustalić miejsce ukrywania się poszukiwanego 41-latka, więc pojechali do mieszkania na terenie Gdańska. Przez drzwi było słychać, że w środku są co najmniej dwie osoby, jednak gdy grzecznie zapukali, okazało się, że nikt nie otwiera.

Jadą strażacy? OtwieramyWezwali więc strażaków, by sforsować zamknięte drzwi. Poinformowali też o tym osoby w mieszkaniu. Gdy dotarło do nich, że udawanie niewidzialnych na nic się nie zda, otworzyli drzwi. Poszukiwany nadal miał jednak nadzieję na to, że przechytrzy mundurowych i schował się przed nimi... w wersalce, skąd szybko został wyciągnięty.

2 lata i 3 miesiące do odsiadki- Mieszkaniec Sopotu poszukiwany był od 1,5 roku m.in. 7 listami gończymi i 6 nakazami doprowadzenia wydanymi przez sądy w Sopocie, Gdańsku i Gdyni. By uniknąć kary pozbawienia wolności, zmieniał on miejsca zamieszkania. 41-latek łącznie ma do odbycia karę 2 lat i 3 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwa kradzieży i uchylania się od obowiązku alimentacyjnego oraz wykroczenia - wyliczają sopoccy policjanci.
Z mieszkania, w którym wynajmował pokój, zatrzymany 41-latek został przewieziony do sopockiej komendy, a następnie trafił do aresztu śledczego, gdzie zacznie odbywać zasądzone kary pozbawienia wolności.

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (83)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.