• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Ciało Michała Kąkola wypłynęło na plaży na Litwie

Szymon Zięba
11 lutego 2022 (artykuł sprzed 1 roku) 
aktualizacja: godz. 16:50 (6 kwietnia 2022)
Najnowszy artykuł na ten temat Umorzono śledztwo ws. śmierci lekarza
Michał Kąkol był poszukiwany od października ubiegłego roku. Michał Kąkol był poszukiwany od października ubiegłego roku.

Ciało Michała Kąkola, chirurga onkologa, który zaginął w październiku ubiegłego roku w Sopocie, odnaleziono w Kłajpedzie na Litwie. Nieoficjalnie ustaliliśmy, że zwłoki zauważono jeszcze w ubiegłym roku, trwały jednak procedury związane z ustaleniem tożsamości mężczyzny.Użytkownicy naszej aplikacji zostali już o tym powiadomieni
Pobierz aplikację: Android iPhone


Aktualizacja, 6.04.2022 r.Pogrzeb Michała Kąkola odbędzie się w piątek, 8.04.2022 r. w Sopocie.

Aktualizacja, 12.02.2022 r.Litewskie media o odnalezieniu ciała, które prawdopodobnie należało do dr. Michała Kąkola, informowały w listopadzie 2021 r.

Ciało Michała Kąkola sprowadzono do PolskiAktualizacja, godz. 11:00Nieoficjalnie ustaliliśmy, że ciało zaginionego Michała Kąkola zostało odnalezione na Litwie dużo wcześniej, jeszcze w ubiegłym roku.

Zaginął znany, trójmiejski chirurgTrwały jednak procedury związane z potwierdzeniem tożsamości.
Michał Kąkol nie żyje. Wstępnie: bez udziału osób trzecich- Potwierdzamy odnalezienie na terenie Litwy zwłok zaginionego mężczyzny. O jego zaginięciu informowaliśmy żółtą notą Interpolu. Jego profil DNA był wprowadzony do międzynarodowej bazy danych. Na tej podstawie tożsamość zaginionego została potwierdzona. Ze wstępnych informacji, jakie otrzymaliśmy ze strony litewskiej, wynika, że do jego śmierci nie przyczyniły się osoby trzecie - mówi Michał Sienkiewicz z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku.
Czytaj więcej:

Ciało Michała Kąkola odnalezione w listopadzie 2021 r.Michał Kąkol odnaleziony. Policja czeka na informacje z LitwyPolska policja czeka na dokumentację od tamtejszej policji dotyczącą szczegółów odnalezienia ciała.

Odległość między miejscem, gdzie ostatni raz widziany był Michał Kąkol od miejsca, w którym odnaleziono jego ciało. Odległość między miejscem, gdzie ostatni raz widziany był Michał Kąkol od miejsca, w którym odnaleziono jego ciało.
Informację wcześniej podała "Gazeta Wyborcza Trójmiasto".

Zaginieni z Trójmiasta. Lista osóbMichał Kąkol. Informacje na temat zaginięciaPrzypomnijmy:

  1. Michał Kąkol, znany chirurg onkologiczny, zaginął w sobotę, 16 października, w Sopocie. Ostatni raz widziany był ok. godz. 22 przy ul. ŁokietkaMapka.
  2. Dziewięć dni po zaginięciu chirurga prokuratura zdecydowała się wszcząć śledztwo w tej sprawie.
  3. We wtorek, 26 października, prokuratura wystosowała apel skierowany do wszystkich osób posiadających prywatny monitoring działający na obszarze między ul. Łokietka a linią brzegową w Sopocie z 16 października.

    Tam około godz. 22 ostatni raz widziany był Michał Kąkol.


Żółta nota Interpolu. Michał Kąkol był poszukiwanyKWP w Gdańsku poinformowała, że Michał Kąkol był poszukiwany żółtą notą Interpolu. Co to oznacza?

Krajowe Biuro Interpolu w Warszawie przekazuje do Sekretariatu Generalnego Interpolu wizerunek osoby zaginionej wraz z wnioskiem o publikację żółtej noty, w przypadku uzyskania od osoby uprawnionej do złożenia zawiadomienia o zaginięciu osoby zgody na opublikowanie wizerunku osoby zaginionej na ogólnie dostępnej stronie internetowej Interpolu.

Poszukiwania żółtą notą oznaczają, że informacja o zaginięciu dotarła do wszystkich państw członkowskich Interpolu.

Kim był Michał Kąkol?Michał Kąkol to trójmiejski chirurg onkolog. Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku oraz specjalista chirurgii ogólnej oraz chirurgii onkologicznej.

Był lekarzem Wojewódzkiego Centrum Onkologii oraz Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku.

Podczas poszukiwań Michała Kąkola użyto m.in. drona. Film archiwalny.

10:20 11 LUTEGO 22

Ciało Michała Kąkola odnalezione (29 opinii)

W Kłajpedzie na Litwie odnaleziono ciało Michała Kąkola, chirurga onkologa, który zaginął w październiku ubiegłego roku w Sopocie.
W Kłajpedzie na Litwie odnaleziono ciało Michała Kąkola, chirurga onkologa, który zaginął w październiku ubiegłego roku w Sopocie.

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (770)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane