Fakty i opinie

stat

Miejskie reklamówki - która najlepsza?

Część miejskich reklamówek stawia na patos, inne na humor. Które z nich zostaną wyróżnione? Nz. scena z filmu zachwalającego studia w Lublinie.
Część miejskich reklamówek stawia na patos, inne na humor. Które z nich zostaną wyróżnione? Nz. scena z filmu zachwalającego studia w Lublinie.

Który film podoba ci się najbardziej?

Gdańsk: we make things happen 48%
Zaczęło się w Gdańsku 13%
Gdynia żeglarską stolicą Polski 15%
Studiuj w Lublinie 17%
POZnań - miasto know-how 3%
Warszawa - wake up in Warsaw 4%
zakończona Łącznie głosów: 1185

Gdańsk i Gdynia zgłosiły swoje spoty na pierwszy w naszym kraju przegląd filmów promocyjnych miast i regionów "Promocity". Do przeglądu stanęły 63 filmy z całego kraju. Czy trójmiejskie wygrają?Gdańsk zgłosił dwa spoty: "We make things happen", który powstał z okazji kampanii miasta w telewizji CNN i "Zaczęło się w Gdańsku" z okazji obchodów 70. rocznicy wybuchu II wojny światowej.

Gdynia zgłosiła dwa filmy do prezentacji: "Gdynia Żeglarska Stolica Polski" oraz "Gdynia najpiękniejsze miejsce na ziemi", a także trzy 8-sekundowe spoty: "Wiejjj do Gdyni", "Gdynia filmowa" oraz "Gdynia open city for Open'er Festival". Ponadto Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna zgłosiła spot "Poznaj Trójmiasto".

Finał przeglądu, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Miast i Regionów, odbędzie się w poniedziałek w Lublinie. Wtedy to jury wyłoni zwycięzców w trzech kategoriach: spoty i billboardy sponsorskie, filmy przeznaczone do prezentacji na targach i konferencjach oraz filmy przeznaczone do prezentacji w internecie. Swojego faworyta wyłoni też publiczność.

Poniżej filmy promocyjne niektórych miast. Który podoba wam się najbardziej?

Gdańsk: We make things happenGdańsk: zaczęło się w GdańskuGdynia Żeglarska Stolica PolskiLublin vs War..., eeee... inne Zwykłe MiastoPOZnań - miasto know howWarszawa - Wake up in Warsaw

Opinie (228) 8 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.