• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Miejskie zamiatarki zablokowały auto z pijanym kierowcą

Szymon Zięba
14 czerwca 2024, godz. 12:00 
Opinie (117)
Kierowcy Gdańskich Usług Komunalnych zatrzymali kierowcę. W jego aucie były butelki po wódce. Kierowcy Gdańskich Usług Komunalnych zatrzymali kierowcę. W jego aucie były butelki po wódce.

Kto wie, jak skończyłaby się podróż pijanego kierowcy al. Armii KrajowejMapka, gdyby na swojej drodze nie spotkał dwóch pojazdów czyszczących ulice Gdańska. Kierowcy tych samochodów zablokowali auto kierowcy, który w samochodzie miał dwie półlitrowe butelki wódki. Jedna była już pusta, druga napoczęta.

Jaka ilość alkoholu powinna być dozwolona, by wsiąść za kierownicę?

Pracownicy Gdańskich Usług Komunalnych zatrzymali pijanego kierowcęWydarzenia rozegrały się w czwartek ok. godz. 22:30. Wówczas do dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku zadzwonił świadek, który poinformował, że na al. Armii Krajowej zatrzymano kierowcę samochodu marki Fiat Tipo, który prawdopodobnie jest nietrzeźwy.

O incydencie poinformowali nas także nasi czytelnicy w Raporcie z Trójmiasta. Dziękujemy za sygnał.

- Na miejsce skierowano policjantów ruchu drogowego, którzy wylegitymowali dwóch kierujących samochodami ciężarowymi marki Mercedes pracowników Gdańskich Usług Komunalnych oraz 62-letniego obywatela Izraela, który kierował fiatem tipo - potwierdza podinsp. Magdalena Ciska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Kierowcy Gdańskich Usług Komunalnych złapali i zatrzymali nietrzeźwego kierowcę (57 opinii)

13.06.2024 roku Około godziny 22.45 Kierowcy zamiatarek Gdańskich Usług komunalnych złapali i zatrzymali do przyjazdu Policji nietrzeźwego kierującego fiatem tipo. Kierowca pochodził z Izraela. Sytuacja miała miejsce na ul. Armii krajowej w stronę dzielnicy Gdańsk chełm
13.06.2024 roku Około godziny 22.45 Kierowcy zamiatarek Gdańskich Usług komunalnych złapali i zatrzymali do przyjazdu Policji nietrzeźwego kierującego fiatem tipo. Kierowca pochodził z Izraela. Sytuacja miała miejsce na ul. Armii krajowej w stronę dzielnicy Gdańsk chełm


Pijany kierowca próbował uciec, uderzył w dwa autaNa miejscu funkcjonariusze ustalili, że kierujący pojazdami służącymi do zamiatania ulic mając podejrzenie, że kierujący fiatem jest pijany, na wysokości przystanku "Odrzańska" stanęli swoimi samochodami tak, aby uniemożliwić mu dalszą jazdę.

Co ciekawe, 62-latek próbował mimo to odjechać i uderzył najpierw w stającego przed nim, a następnie za nim mercedesa.


- Kiedy kierujący wysiadł z fiata, został ujęty przez świadków. Policjanci wyczuli zapach alkoholu od obywatela Izraela, mężczyzna poruszał się też chwiejnym korkiem. 62-latek odmówił badania alkomatem, dlatego w szpitalu została mu pobrana krew do badań - tłumaczy policjantka.

Jak bardzo 62-latek był pijany? W samochodzie znaleziono butelki po wódcePrawdopodobnie jeszcze dziś będą znane ich wyniki. 62-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Jego samochód został odholowany administracyjnie na parking strzeżony.

W środku tego auta policjanci znaleźli dwie butelki półlitrowe wódki. Jedna z nich była pusta, a druga otwarta i napoczęta.

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (117)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane