Fakty i opinie

stat

Miss Polonia w Gdyni

Najnowszy artukuł na ten temat

Miss Polonia bez korony

Koncert Finałowy Konkursu Miss Polonia 2002, organizowany przez Biuro Miss Polonia przy współudziale Programu 1 Telewizji Polskiej oraz Przedsiębiorstwa Imprez Artystycznych IMPRESARIO odbędzie się wkrótce w gdyńskim Teatrze Muzycznym.

Miss Polonia jest jedynym polskim konkursem piękności, którego laureatki mają prawo udziału w najbardziej prestiżowych konkursach światowych.

W tym roku w finale wystąpi 30 pań. Mają już za sobą wybory regionalne, zwyciężyły w zamkniętych eliminacjach do finału. 3 października przyjadą do Trójmiasta.

Główną nagrodą dla tegorocznej Miss jest FIAT STILO. Nagrodzone zostaną także I i II Wicemiss, Miss Foto, Miss Publiczności, Telewidzów, Gracji i Elegancji.
Koncert finałowy odbędzie się 12 października.

- Koncert będzie tradycyjnie wielkim rozrywkowym i artystycznym show - informuje Biuro Miss Polonia. - Jednym z celów konkursu jest promowanie ciekawych przedsięwzięć artystycznych. Wystąpią między innymi artyści Teatru Muzycznego w Gdyni z fragmentami słynnych przedstawień i musicali, a także znani tancerze z Polski, Europy i świata. Reżyserem i twórcą scenariusza jest Andrzej Mezerycki.

Bilety są już w sprzedaży w kasach teatru i w biurze "Głosu Wybrzeża" w cenie 100, 70 i 50 złotych. Od godziny 20.10 impreza będzie transmitowana w Programie 1 Telewizji Polskiej. W systemie audiotele telewidzowie będą mogli wybrać swoją miss.

Opinie (119)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.