Fakty i opinie

stat

Młoda kobieta wypadła z falowca na Przymorzu

Falowiec przy ul. Jagiellońskiej to jeden z najdłuższych w Trójmieście budynków.
Falowiec przy ul. Jagiellońskiej to jeden z najdłuższych w Trójmieście budynków. fot. Maciej Naskręt/Trojmiasto.pl

W nocy z niedzieli na poniedziałek z okna falowca na Przymorzu wypadła młoda kobieta. Nie przeżyła. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają prokuratorzy.Aktualizacja godz. 10:02 Sprawą nocnego zdarzenia zajmuje się prokuratura.

- W jego wyniku śmierć poniosła 22-letnia kobieta. Na miejscu zdarzenia zostały przeprowadzone przez prokuratora i biegłego oględziny. We wtorek zostanie przeprowadzona sekcja zwłok młodej kobiety - wyjaśnia rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, prok. Tatiana Paszkiewicz.
Obecnie w tej sprawie prowadzone jest przez prokuraturę dochodzenie pod kątem namowy lub udzielenia pomocy w doprowadzeniu człowieka do targnięcia się na własne życie. Jeśli ktoś usłyszy wspomniane zarzuty, grozi mu za ten czyn od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.Tuż przed godz. 2:30 z siódmego piętra falowca przy ul. Jagiellońskiej zobacz na mapie Gdańska wypadła kobieta.

Z relacji naszych czytelników wynika, że kobieta miała wcześniej wzywać pomocy. Część sąsiadów miała widzieć też, jak była przewieszona przez balkon.

Policja i prokuratura badają okoliczności zdarzenia.

Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (431)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.