Fakty i opinie

stat

Niewybuch utrudnił ruch na Morskiej

Morska wyłączona z ruchu

Przy stacji benzynowej na ul. Morskiej 58 zobacz na mapie Gdyni na Grabówku wykopano niewybuch z czasów II wojny światowej. Prawdopodobnie to bomba lotnicza. Przez blisko dwie godziny ul. Morska była z tego powodu zamknięta dla ruchu.
Aktualizacja, godz. 14:45 Jak poinformował rzecznik prasowy gdyńskiej policji, przywrócono właśnie ruch samochodowy na ul. Morskiej.Ok. godz. 13, podczas prac budowlanych obok stacji benzynowej przy ul. Morskiej 58 na Grabówku odnaleziono niewybuch. Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, to sporych rozmiarów bomba lotnicza z okresu II wojny światowej.

W związku z tym, że niebezpieczne znalezisko znajduje się tuż obok stacji paliw, policja zdecydowała o zamknięciu ul. Morskiej w obu kierunkach. Kierowcy muszą liczyć się ze znacznymi utrudnieniami.

- Niewybuch został odnaleziony podczas prac budowlanych obok zabudowań stacji, dosłownie kilka metrów od nich. Miejsce jego odnalezienia zostało już zabezpieczone przez policję, a na miejsce jadą saperzy. Do czasu ich przybycia i wydobycia znaleziska na powierzchnię, ul. Morska na Grabówku będzie zamknięta dla kierowców w obu kierunkach - informuje kom. Krzysztof Kuśmierczyk z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni.
Ruch samochodowy został skierowany na ul. Janka Wiśniewskiego. Policja szacuje, że ul. Morska będzie zamknięta przynajmniej do godz 15.

Opinie (78) 3 zablokowane

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.