Fakty i opinie

stat

Najpiękniejsze parki w Gdyni

Wczesna zima to doskonały okres na wycieczkę do jednego z gdyńskich parków, które pięknie prezentują się nie tylko latem, ale również późną jesienią i w czasie, kiedy przykryje je pierzynka białego puchu. Przedstawiamy gdyńskie parki, także te dzielnicowe.Park w Kolibkach


Park w Kolibkach w jesiennym ujęciu
Park w Kolibkach w jesiennym ujęciu fot. Michał/galeria Trojmiasto.pl
Park w Kolibkach zobacz na mapie Gdyni to wciąż przez wielu gdynian nieodkryte miejsce. Warto pojawić się tu w czasie, gdy nie odbywa się żadna impreza czy targ, bo wtedy jest cicho i klimatycznie.

Park Rady Europy


Park Rady Europy
Park Rady Europy fot. Joanna Kurkowska/Trojmiasto.pl
Park Rady Europy zobacz na mapie Gdyni to obszar, o który Gdynia wciąż toczy bój ze spadkobiercami właścicieli terenu, ale mimo niewielu inwestycji jest przestrzenią, w której można odpocząć.

Park Kiloński


Park Kiloński
Park Kiloński fot. Joanna Kurkowska/Trojmiasto.pl
Park Kiloński zobacz na mapie Gdyni to miejsce, jakich niewiele jest w mieszkalnych dzielnicach. Z najbliższych bloków jest tu kilkanaście metrów na spacer z dziećmi czy psem.

Park w Chwarznie


Park w Chwarznie
Park w Chwarznie fot. Joanna Kurkowska/Trojmiasto.pl
Park w Chwarznie zobacz na mapie Gdyni kilka lat temu przeszedł renowację i mimo swych niewielkich rozmiarów ma swój niepowtarzalny klimat.

Park Centralny w budowie, Kamienna Góra w renowacjiW 2019 roku mają się zakończyć dwie największe inwestycje parkowe ostatnich lat w Gdyni. Trwa renowacja parku na Kamiennej Górze zobacz na mapie Gdyni, która ma uporządkować roślinność i zmienić jego charakter na wiele lat. W październiku rozpoczęła się również budowa Parku Centralnego z parkingiem na 270 samochodów. Według planu inwestycja ma się zakończyć na początku lipca 2019 roku.

Opinie (183) 4 zablokowane

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.