Fakty i opinie

stat

Napadli na salon gier. Poznajesz ich?

Weszli do salonu gier, przytrzymali pracownicę i zabrali pieniądze, a także jej telefon komórkowy. Napastników widocznych na filmie i zdjęciach dotąd nie udało się zatrzymać, więc publikujemy ich wizerunek.Bywasz w salonach gier?

tak, często 6%
tak, ale okazjonalnie 5%
nie, bo nie lubię hazardu 27%
nie, bo zbierają się tam głównie szumowiny 62%
zakończona Łącznie głosów: 1385
Do napadu doszło 28 października w centrum Gdańska. Do jednego z salonów gier weszło dwóch mężczyzn, którzy skorzystali z tego, że oprócz nich nie było tam nikogo z klientów. Przytrzymali więc pracownicę, okradając zarówno salon, jak i ją. Zabrali pieniądze i telefon komórkowy, po czym wyszli. Do dziś nie udało się ich jednak zatrzymać, więc policjanci zdecydowali się opublikować film i zdjęcia, na których widać mężczyzn.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn z monitoringu lub posiadają informacje na ich temat, proszone są o kontakt z policją. Można kontaktować się bezpośrednio z prowadzącymi sprawę policjantami z Komisariatu Policji II w Gdańsku przy ul. Piwnej. Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc pod numer 58 32 14 622, 32 14 612, ale można wybrać też ogólne numery alarmowe 112 i 997, albo zgłosić się do najbliższej jednostki policji.

Opinie (165) 2 zablokowane

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.