• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Nastolatek został pobity na terenie szkoły

szym, Patsz
1 grudnia 2022, godz. 13:30 
Opinie (221)
Przy Zespole Szkół Chłodniczych i Elektronicznych w Gdyni trzech nastolatków pobiło 15-latka. Policja zna ich personalia, są poszukiwani. Przy Zespole Szkół Chłodniczych i Elektronicznych w Gdyni trzech nastolatków pobiło 15-latka. Policja zna ich personalia, są poszukiwani.

Trzej nastolatkowie napadli i pobili 15-letniego ucznia na terenie szkoły w LeszczynkachMapka. Poszkodowany trafił do szpitala. Znane są personalia sprawców, ale nie zostali oni jeszcze zatrzymani.O wydarzeniach, które rozegrały się w poniedziałek, poinformowali nas czytelnicy w Raporcie z Trójmiasta. Dziękujemy za przesłane sygnały.

Z przekazanej nam relacji wynikało, że do zdarzenia doszło na placu w pobliżu Zespołu Szkół Chłodniczych i Elektronicznych w Gdyni. Trzech nastolatków miało tam zaatakować czwartego, następnie napastnicy uciekli.

15:48 29 LISTOPADA 22

Brutalne pobicie w trakcie przerwy

Wczoraj doszło do okrutnego pobicia na terenie szkolnej palarni w ZSCHie przez kilku zwyrodnialców z zewnątrz. Dzieciak trafił do szpitala. Swiadkami była mlodzież szkolna. Dramat!
Wczoraj doszło do okrutnego pobicia na terenie szkolnej palarni w ZSCHie przez kilku zwyrodnialców z zewnątrz. Dzieciak trafił do szpitala. Swiadkami była mlodzież szkolna. Dramat!


Okoliczności incydentu potwierdzają policjanci.

- W poniedziałek dyżurny Komisariatu Policji w Gdyni-Chyloni przyjął zgłoszenie o pobiciu 15-latka na terenie jednej ze szkół. Na miejsce pojechali funkcjonariusze, którzy zrobili oględziny z udziałem technika kryminalistyki, ustalili świadków oraz zabezpieczyli zapis z monitoringu. Obecnie trwają czynności w tej sprawie, przesłuchiwani są świadkowie - przekazała Jolanta Grunert z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni.
Policjanci ustalili tożsamość trzech sprawców pobicia, ale nie zostali oni jeszcze zatrzymani.

Pokrzywdzony został przewieziony do szpitala na obserwację. Zebrane materiały dowodowe zostaną przekazane do sądu rodzinnego.
szym, Patsz

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (221)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane