• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Nie mógł spać i złapał złodzieja

Patsz
15 września 2023, godz. 13:10 
Opinie (80)
Dzięki czujności mieszkańca złodziej został zatrzymany. Dzięki czujności mieszkańca złodziej został zatrzymany.

29-letni mężczyzna, podejrzany o kradzież kosy spalinowej i nożyc do przycinania, trafił do aresztu. Sprawca został ujęty przez mieszkańca jednego bloków, który nie mógł spać, więc wyszedł na balkon. Zauważył złodzieja wyciągającego przedmioty z przyczepy samochodowej i ruszył za nim w pogoń.Czy brałe(a)ś kiedykolwiek udział w zatrzymaniu złodzieja?

Policjanci z komisariatu na Przymorzu zgłoszenie o ujęciu sprawcy kradzieży przy ul. Żwirki i WiguryMapka odebrali w czwartek po godz. 4 nad ranem.

Jak wynika z ich relacji, sytuację zauważył mieszkaniec bloku, który nie mógł spać i wyszedł na balkon. Mężczyzna ruszył za złodziejem, ujął go, powiadamiając o zdarzeniu funkcjonariuszy.

Złodziej ukradł kosę spalinową i nożyce- Funkcjonariusze ogniwa patrolowego pojechali na miejsce i ustalili, że ujęty przez mężczyznę 29-latek, na parkingu niestrzeżonym z przyczepki samochodowej ukradł kosę spalinową i nożyce do przycinania warte ponad 2,5 tys. zł, a następnie uciekł z kradzionym łupem - mówi Magdalena Ciska, rzecznik KMP w Gdańsku.


Podczas ucieczki 29-latek porzucił kradzione przedmioty. Później wskazał jednak policjantom miejsce, w którym porzucił urządzenie i narzędzie.

Funkcjonariusze podczas przeszukania terenu znaleźli i zabezpieczyli kradzioną kosę oraz nożyce.

29-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzut kradzieży.

Quiz Kryminalna historia Trójmiasta Średni wynik 54%

Kryminalna historia Trójmiasta

Rozpocznij quiz
Patsz

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (80)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane