Fakty i opinie

stat

Nie żyje Przemysław Wałęsa

Przemysław Wałęsa na archiwalnym zdjęciu z 1998 r.
Przemysław Wałęsa na archiwalnym zdjęciu z 1998 r. fot. Maciej Kosycarz/KFP

Zwłoki 43-letniego Przemysława Wałęsy, syna byłego prezydenta, znaleziono w jego mieszkaniu w Gdańsku. Na miejscu jest policja i prokurator.Aktualizacja, godz. 11: Z nieoficjalnych informacji wynika, że śmierć Przemysława Wałęsy miała związek z cukrzycą, na którą leczył się syn byłego prezydenta.Informację o śmierci otrzymaliśmy od naszego czytelnika na Raport z Trójmiasta, w tym samym czasie podało ją Radio RMF.

Policja nie potwierdza oficjalnie, że chodzi o Przemysława Wałęsę, informuje jednak, że: - O godz. 20 pogotowie ratunkowe zostało poinformowane o śmierci 43-letniego mieszkańca Gdańska. Biegły wstępnie wykluczył udział osób trzecich, niemniej zostanie przeprowadzona sekcja zwłok, która ustali przyczyny zgonu mężczyzny - informuje Aleksandra Siewert z KMP Gdańsk.

Na miejscu pracuje prokurator i funkcjonariusze policji.

Przemysław Wałęsa był trzecim z ośmiorga dzieci LechaDanuty Wałęsów. Urodził się w 1974 r., po Bogdanie i Sławomirze, a przed Jarosławem, Magdaleną, Anną, Marią Wiktorią i Brygidą.

Przez wiele lat Przemysław Wałęsa pracował w Straży Granicznej.

Media interesowały się nim ponad 10 lat temu, gdy dwukrotnie spowodował wypadek samochodowy. W jednym przypadku przyznał się do winy, w drugim jego obrońca dowodził, że oskarżony nie był pod wpływem alkoholu, lecz cierpiał na pomroczność jasną.

Opinie (331) ponad 300 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.