Fakty i opinie

stat

Niedziela bez tramwajów na Siedlce i Morenę

Z powodu prac torowych na ul. Nowe Ogrody i Kartuskiej, w niedzielę nie będą jeździły tramwaje na Siedlce i Morenę.
Z powodu prac torowych na ul. Nowe Ogrody i Kartuskiej, w niedzielę nie będą jeździły tramwaje na Siedlce i Morenę. fot. Karol Stańczak/GZDiZ

Z powodu prac, które będą prowadzone w niedzielę na torowisku na ulicach Nowe Ogrody Kartuskiej w Gdańsku, nie będą kursowały tramwaje na Siedlce i na Morenę. W ich miejsce pojawią się dwie zastępcze linie autobusowe.Niedzielne prace na torowiskach obejmą regulację i stabilizację torów na odcinku od ul. Pohulanka do pętli tramwajowej Siedlce. Z tego powodu ruch tramwajów na Nowych Ogrodach, Kartuskiej, Nowolipie i Morenie zostanie wstrzymany na cały dzień.

Skrócone trasy linii 10 i 12Trasy linii tramwajowych 10 i 12 zostaną skrócone. Po dojechaniu z Oliwy i Nowego Portu do śródmieścia Gdańska, tramwaje wykonają pętlę wokół Forum Gdańsk i przez Hucisko wrócą przed dworzec Gdańsk Główny.

Rozkład jazdy w GdańskuW niedzielę 25 sierpnia będą funkcjonować dwie dodatkowe linie autobusowe z centrum Gdańska przed Siedlce na Morenę - T10 i T12.
W niedzielę 25 sierpnia będą funkcjonować dwie dodatkowe linie autobusowe z centrum Gdańska przed Siedlce na Morenę - T10 i T12.

Dodatkowe autobusy na Siedlce i MorenęTego dnia pasażerowie chcący dostać się ze śródmieścia Gdańska na Siedlce i Morenę, będą mogli skorzystać z dodatkowych linii autobusowych T10 i T12. Autobusy pojadą trasą: Wały Piastowskie - Podwale Grodzkie - Dworzec Główny - Wały Jagiellońskie - Hucisko - Nowe Ogrody - Kartuska - Siedlce (pętla) - Kartuska - Nowolipie na Morenę. Linia T10 pojedzie dalej prosto przez ul. Rakoczego do przystanku Brętowo PKM i potem aż do skrzyżowania Potokowej ze Słowackiego. Natomiast linia T12, po dojechaniu na Morenę, skręci w lewo w Bulońską.

Dodatkowe przystanki linii 167Funkcjonująca na co dzień linia autobusowa 167 będzie miała w niedzielę dodatkowe, tymczasowe przystanki w ciągu ul. Kartuskiej, na wysokości przystanków tramwajowych "Paska" i "Ciasna".

Opinie (78) 5 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.