Fakty i opinie

stat

Nocna bójka przed dworcem w Gdyni


Kilku młodych mężczyzn wzięło udział w bójce, którą uchwycił na filmie nasz czytelnik. Policja przyjechała na miejsce wezwana do mężczyzny leżącego na ulicy. Sam poszkodowany stwierdził, "że się przewrócił", więc policjanci wezwali karetkę i odjechali. Będą jednak musieli zweryfikować swoje ustalenia.Aktualizacja godz. 12:37 Policja poinformowała nas, że w związku z filmem opublikowanym na naszym portalu sprawa zostanie ponownie przeanalizowana i prawdopodobnie zostanie wszczęte z urzędu postępowanie dotyczące bójki.
Do bójki doszło w nocy z poniedziałku na wtorek, w centrum Gdyni, przy ul. Dworcowej zobacz na mapie Gdyni. O zdarzeniu poinformował nas w Raporcie z Trójmiasta jeden z naszych czytelników, który też bójkę uchwycił na filmie. Widać na nim dokładnie, jak przez kilka minut grupa mężczyzn bije się ze sobą, i to w dość brutalny sposób - na przykład kopiąc w twarz.

O bójkę zapytaliśmy policjantów i usłyszeliśmy od nich, że owszem, otrzymali zgłoszenie, ale nie dotyczyło ono bójki, a rannego mężczyzny leżącego na ul. Dworcowej. Kiedy pojawili się na miejscu, to poszkodowany miał powiedzieć, że sam się przewrócił i w ten sposób odniósł obrażenia.

- Jego wersję potwierdziły także inne osoby znajdujące się w pobliżu, więc policjanci wezwali karetkę, a gdy przyjechała - odjechali - mówi Krzysztof Kuśmierczyk z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni.
Biorąc pod uwagę wszystko, co widać na filmie naszego czytelnika, policjanci będą musieli zweryfikować te ustalenia.
Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (257)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.