- 1 Od soboty remont na Podwalu Przedmiejskim (53 opinie)
- 2 Nowe patrole, kamery i łódź za pół miliona zł (59 opinii)
- 3 Każdy pies w autobusie musi mieć kaganiec? (191 opinii)
- 4 W sobotę Marsz Równości w Gdańsku (673 opinie)
- 5 Blisko 800 tys. zł na zmiany na Wzgórzu (23 opinie)
- 6 Duże korki przez remonty i zakupy (122 opinie)
Praca na placu budowy ul. Nowej Świętokrzyskiej wre. Mieszkańcy okolicy mogli już zauważyć, że "wyrosła" tam konstrukcja wiaduktu, na którym skupiają się obecnie roboty. Prace mają zakończyć się latem 2027 r.
- Co się dzieje na placu budowy Nowej Świętokrzyskiej?
- Nowa Świętokrzyska węższa, niż kiedyś planowano. Dlaczego?
- Inwestycja za 81 mln zł. Dopłata z Polskiego Ładu
Co się dzieje na placu budowy Nowej Świętokrzyskiej?
Roboty ruszyły w październiku 2025 r. I choć przerwano je na jakiś czas z powodu mrozów, które w tym roku dały się we znaki w Trójmieście, od kilku miesięcy na placu budowy praca wre.
Jak poinformowali miejscy urzędnicy, roboty skupiają się obecnie m.in. na wiadukcie: powstaje konstrukcja, na której zostanie wylany beton ustroju nośnego - zapewnia on trwałość eksploatacyjną i stabilność obiektu.
Równolegle wykonywany jest nasyp od ul. Augustowskiej oraz budowana jest kanalizacja sanitarna i deszczowa.
Widać już także koryto przyszłej drogi, która połączy rejon pętli Łostowice-Świętokrzyska
Obecnie na placu budowy Nowej Świętokrzyskiej działa ciężki sprzęt, a drogowcy pracują przy wykonywaniu zbrojenia i szalunków korpusów przyczółków oraz ostatnich pali środkowej podpory drogi.
Nowa Świętokrzyska węższa, niż kiedyś planowano. Dlaczego?
W tym miejscu warto przypomnieć, że trasa pierwszego etapu Nowej Świętokrzyskiej - zgodnie z zapowiedziami - została zaprojektowana w przekroju 2x1 (czyli po jednym pasie w każdym kierunku) co najmniej na odcinku od Havla do ul. Nowej Kampinoskiej.
Pierwotnie jednak przekrój ulicy zaprojektowano w formule 2x2, to znaczy: dwie jezdnie po dwa pasy ruchu, przy czym skrajny pas przewidziano jako buspas. Ulica miałaby być wyposażona w chodniki i drogi rowerowe. Miasto jednak zweryfikowało swoje plany.
Pierwotne założenia planistyczne były oparte bowiem o standardy, w jakich projektowano ulice kilkadziesiąt lat temu. Co więcej, bez zmiany jej przekroju nie dałoby się zachować rezerwy terenowej pod budowę linii PKM Południe, której trasa przebiega w śladzie planowanej od lat arterii.
Inwestycja za 81 mln zł. Dopłata z Polskiego Ładu
Nowa Świętokrzyska to jedna z kluczowych inwestycji dla Gdańska, w szczególności dla dwóch dzielnic: Oruni Górnej-Gdańska Południe i Ujeściska-Łostowic, czyli najdynamiczniej rozwijających się rejonów miasta. Całość inwestycji to koszt ponad 81 mln zł, w tym dofinansowanie z Rządowego Funduszu Polski Ład to kwota 65 mln zł. Wykonawcą jest firma Strabag.
Opinie wybrane
-
2026-05-12 18:14
Ciekaw czy w planach jest przedłużenie ścieżki z parku (2)
Od parku do Niepołomickiej warto aby była ścieżka asfaltową. C Ala dolina Potoku Oruńskiego powinna być strefą relaksu. To taki nasz park. Mimo że są tu i działki i posesję Lostowic.
- 22 16
-
2026-05-12 20:47
strefą relaksu czy strefą asfaltu i betonu? (1)
- 1 0
-
2026-05-13 10:27
umiarkowanej szerokości drogi dla pieszych i rowerzystów stanowią ważny element strefy relaksu
zabetonowane powierzchnie przeznaczone do parkowania samochodów niekoniecznie
- 0 0
-
2026-05-13 13:08
30 maja 2022 roku - kto rządził?
Dofinansowanie z Polskiego Ładu na budowę I etapu ul. Nowej Świętokrzyskiej w Gdańsku (od ul. Havla do ul. Kampinoskiej) zostało oficjalnie ogłoszone 30 maja 2022 roku. Gdańsk otrzymał wówczas 65 milionów złotych w ramach drugiej edycji Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych.
- 9 1
-
2026-05-12 20:28
Mieszkaniec (2)
Wystarczyło budować jak były pierwsze plany i była by droga 2+2 ale jak to nasi włodarze wolą co kilka lat zmieniać plany zagospodarowania i wychodzą takie kwiatki stawiają bloki jak chcą a potem nie ma miejsca
- 74 7
-
2026-05-13 10:44
O jakich GOSpodarzach mówisz? K t ó ż z nich ma choć odrobinę pojęcia prócz dbania o własne i kolesi stołki??!!
Widać po stanie mieszkań i obiektów użyteczności publicznej w miastach...
- 6 0
-
2026-05-13 07:28
Plan rozbudowy dróg w Gdańsku trzeba było odwołac bo był komunistyczny. Teraz mamy wolnosciowy plan.
- 4 1
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
