• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Nowoczesny second hand w Galerii Madison

29 marca 2022 (artykuł sprzed 1 roku) 
Otwarcie nowego sklepu z odzieżą w Galerii Madison już 2 kwietnia. Z tej okazji zaplanowano specjalne atrakcje. Otwarcie nowego sklepu z odzieżą w Galerii Madison już 2 kwietnia. Z tej okazji zaplanowano specjalne atrakcje.

Modne, ekologiczne, nowocześnie urządzone i na każdą kieszeń. Sklepy z używaną odzieżą z "kopciuszka" rynku modowego stają się gorącym trendem zakupowym. Te zmieniające się potrzeby konsumentów dostrzegła gdańska Galeria Madison, w której już na początku kwietnia otworzy się nowoczesny i świetnie zaopatrzony w modowe "perełki" second hand pod nazwą Centrum Taniej Odzieży (CTO).O otwarciu nowego sklepu z odzieżą w GH Madison rozmawiamy z Sebastianem Skrzypkiem, dyrektorem generalnym Centrum Taniej Odzieży.

Sklep z odzieżą z drugiej ręki w galerii handlowej to rewolucja czy znak czasu?

Sebastian Skrzypek, dyrektor generalny, CTO: To odpowiedź na potrzeby współczesnych klientów. Po zachwycie sieciówkami zatęskniliśmy za unikalnymi ubraniami dobrej jakości, ale - nie chcemy przepłacać. Chcemy bawić się modą, ale nie chcemy naszymi zachciankami obciążać, i tak już przeciążonej, planety. Nasza sieć second handów CTO idealnie wpisuje się w potrzeby konsumenta XXI wieku. Można u nas kupić rzeczy niepowtarzalne, vintage, perełki światowej mody za kilkadziesiąt złotych. Nie tylko odzież, ale i zabawki, tekstylia, akcesoria modowe czy chemię gospodarczą. Produkty pochodzą z różnych części Europy, dzięki czemu codziennie pojawia się coś unikalnego np. ubrania takich marek jak Versace, Dior, BOSS, Tommy Hilfiger, czy nawet Gucci i Prada. Wszystko to w bardzo dobrym stanie. Natomiast sam koncept CTO doskonale wpisuje się w trendy "zero waste" i "eco-recyclingu", które od kilku dobrych lat dynamicznie rozwijają się w Polsce i na świecie. Od momentu, kiedy 30 lat temu otworzyliśmy nasze pierwsze butiki w Sopocie, rynek second handów diametralnie się zmienił.

  • Centrum Taniej Odzieży to nowoczesny second hand, w którym znaleźć można modowe perełki.
  • Centrum Taniej Odzieży to nowoczesny second hand, w którym znaleźć można modowe perełki.
  • Centrum Taniej Odzieży to nowoczesny second hand, w którym znaleźć można modowe perełki.

Nowy sklep na II poziomie Galerii MadisonWasz salon zupełnie nie przypomina sklepu z używaną odzieżą. Przestronny, dobrze urządzony, ubrania prezentowane są na wieszakach, z metkami i cenówkami - bliżej mu wyglądem do salonów znanych marek.

Tak, nasza sieć wdraża najlepsze praktyki rynkowe i salony designem czy ofertą nie odbiegają od lokali popularnych brandów. A nasz sklep, mieszczący się na II poziomie Galerii Madison będzie, z pewnością, wyjątkowy. Ponad 1000 m kw. nowoczesnej, wygodnej powierzchni handlowej, lokalizacja w samym sercu miasta, w obiekcie znanym każdemu w Trójmieście - to zobowiązuje!

Czy w CTO znajdziemy tylko odzież wycenioną?

Nie. Mamy dwa systemy sprzedaży: ubrania wycenione oraz drugi system, czyli odzież na wagę. Jeśli chodzi o odzieżą wycenioną - codziennie mamy dostawy nowego towaru, a raz lub dwa razy w tygodniu tę ofertę przeceniamy o 50 proc. W systemie wagowym - np. w sobotę mamy nową dostawę towaru i zaczynamy z najwyższą ceną, która z każdym kolejnym dniem zostaje obniżona. Ostatniego dnia następuje wyprzedaż i każda rzecz, bluzka, futro czy buty, kosztuje tylko 5 zł/szt. Po wyprzedaży, zabieramy wszystkie niesprzedane w danym tygodniu produkty i zaczynamy cykl z całkowicie nową ofertą. Tym samym, klient, który odwiedzi nasz sklep w sobotę, zawsze trafi na zupełnie nowy asortyment.

Tort, szampan i bony na zakupy dla pierwszych klientówOtwarcie CTO w Galerii Madison już 2 kwietnia o godz. 9. Czy w tym dniu pojawią się specjalne atrakcje?

Tak, będzie powitalny tort i szampan. Pierwszych 100 klientów, którzy wydadzą u nas co najmniej 150 zł otrzyma bon o wartości 50 zł na kolejne zakupy. Serdecznie zapraszamy!

  • Centrum Taniej Odzieży to nowoczesny second hand, w którym znaleźć można modowe perełki.
  • Centrum Taniej Odzieży to nowoczesny second hand, w którym znaleźć można modowe perełki.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (85)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane