• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Obywatelskie zatrzymanie pijanej matki. Miała ponad 2 promile

Ewelina Oleksy
15 maja 2023, godz. 11:00  Raport
Opinie (456)
Zatrzymana kobieta twierdziła, że wypiła tylko dwa piwa, ale alkomat wykazał dużo więcej. Zatrzymana kobieta twierdziła, że wypiła tylko dwa piwa, ale alkomat wykazał dużo więcej.

Miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie, córkę pod opieką i zdaniem świadków zdarzenia, ledwo stała na nogach. Zareagowali przechodnie, którzy wezwali policję. Sprawą zajmie się teraz sąd rodzinny.

Czytelnicy poinformowali nas o tym w Raporcie.
Widzisz coś ciekawego? + dodaj Raport


Zdarzyło ci się pić alkohol, gdy miałe(a)ś dziecko pod opieką?

Sopoccy policjanci w niedzielę, 14 maja, podjęli interwencję wobec pijanej kobiety, która miała pod opieką 9-letnie dziecko. 29-latka, mieszkanka Gdańska, miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Zauważyli ją przechodnie na wysokości kościoła przy ul. 3 Maja.Mapka. Policję na miejsce wezwała zaniepokojona mieszkanka Sopotu, która podała, że matka zatacza się, idąc z dzieckiem po chodniku.

O zdarzeniu, w niedzielę wieczorem, poinformował nas czytelnik w Raporcie z Trójmiasta. Za zgłoszenie dziękujemy.

Obywatelskie zatrzymanie pijanej matki (2 opinie)

Dziś w Sopocie na 3 maja ludzie zatrzymali na wysokości kościoła pijana matkę z dzieckiem, narodowości ukraińskiej. Ledwo szła na nogach . Przechodnie wezwali policję
Dziś w Sopocie na 3 maja ludzie zatrzymali na wysokości kościoła pijana matkę z dzieckiem, narodowości ukraińskiej. Ledwo szła na nogach . Przechodnie wezwali policję


W poniedziałek, 15 maja, potwierdziła to policja.

Powiedziała, że wypiła "tylko dwa piwa"- Około godziny 19 policjanci z Sopotu dostali zgłoszenie, że na krawężniku jednej z ulic siedzi pijana kobieta z kilkuletnim dzieckiem, które wcześniej ją prowadziło. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci prewencji i potwierdzili zgłoszenie - mówi podkom. Lucyna Rekowska, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Sopocie. - Mundurowi od razu wyczuli od 29-letniej mieszkanki Gdańska silną woń alkoholu, a przeprowadzone badanie wykazało, że ma ona ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Do tego kobieta miała problem z wysłowieniem się i nie wiedziała, gdzie się znajduje. W rozmowie z policjantami oświadczyła, że wypiła wcześniej tylko dwa piwa. Siedząca obok kobiety 9-latka przekazała funkcjonariuszom, że to jej mama i właśnie wracają do domu. Na szczęście dziecku nic się nie stało.

Widzisz coś niepokojącego? Powiadom policjęFunkcjonariusze zaopiekowali się 9-latką, a następnie przekazali pod opiekę członka rodziny. Ponadto cały czas wyjaśniają okoliczności tej sprawy i o zdarzeniu powiadomią sąd rodzinny.

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (456)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane