Fakty i opinie

Odśwież wnętrze swojej szafy z IKEA

Już w najbliższy weekend, 14-15 października w godz. 11-15, na terenie P. H. Matarnia odbędzie się akcja "Szafa w modzie!". Liczba miejsc dla sprzedających jest wprawdzie ograniczona, ale nawet jeśli komuś nie uda się na niej znaleźć, może włączyć się w akcję jako kupujący.
Już w najbliższy weekend, 14-15 października w godz. 11-15, na terenie P. H. Matarnia odbędzie się akcja "Szafa w modzie!". Liczba miejsc dla sprzedających jest wprawdzie ograniczona, ale nawet jeśli komuś nie uda się na niej znaleźć, może włączyć się w akcję jako kupujący. fot. mat. prasowe

Myślisz o jesiennych porządkach? Masz dużo ubrań, którym chcesz znaleźć nowego właściciela? A może bardziej interesuje cię zapełnienie własnej szafy tym, co mają do zaoferowania inni? Jeśli na choćby jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to nie możesz przegapić kiermaszu "Szafa w modzie", który odbędzie się 14-15 października od godz. 11 do 15 w lokalu naprzeciwko C&A na terenie P.H. Matarnia

.

Kiermasz "Szafa w modzie" powiązany jest z promocją na zakup szaf - każde wydane na ten cel 500 zł premiowane będzie zwrotem 50 zł na kartę rabatową.
Kiermasz "Szafa w modzie" powiązany jest z promocją na zakup szaf - każde wydane na ten cel 500 zł premiowane będzie zwrotem 50 zł na kartę rabatową. fot. mat. prasowe
Kiedy wnętrze szafy nie cieszy już tak, jak kiedyś, warto nieco je odświeżyć. Czasem wzbraniamy się przed tym w nieskończoność, ponieważ mogłoby to oznaczać znaczne nadwyrężenie budżetu. Wymiana garderoby czy dodatków nie musi jednak wiązać się z ogromnymi wydatkami, o czym przekonamy się odwiedzając Park Handlowy Matarnia zobacz na mapie Gdańska (lokal naprzeciwko sklepu C&A) 14 i 15 października w godz. 11-15, gdzie odbędzie się bardzo nietypowy kiermasz organizowany pod hasłem "Szafa w modzie".

- Akcja "Szafa w modzie" jest wynikiem współpracy Parku Handlowego i IKEA - mówi Katarzyna Kaczmarek, marketing manager P. H. Matarnia. - Matarnia "modą stoi" i hołduje akcjom, które są związane z odzieżą. IKEA natomiast dysponuje świetnym asortymentem szaf, który może uświetnić wydarzenie. Powstała nam fajna hybryda, która mamy nadzieję spodoba się uczestnikom.
Głównym celem akcji "Szafa w modzie!" będzie sprzedaż między uczestnikami ubrań używanych. Sprzedawców obowiązuje rejestracja poprzez specjalny formularz na stronie imprezy. Zapisy będą trwały do 13 października, do godz. 23 dla osób chcących sprzedawać swoje towary w sobotę oraz do 14 października, do godz. 23 dla tych, którzy zdecydują się na wystawienie wieszaka w niedzielę.

- Każdego dnia akcji przewidziano maksymalnie 30 miejsc dla sprzedających - informuje Klaudia Sierant, specjalista ds. marketingu IKEA Retail Sp. z o. o. - Zapisy na każdy z dni obejmują 40 miejsc - 10 ostatnich osób znajdzie się na liście rezerwowej, o czym zostaną powiadomione osobnym mailem. Liczba osób kupujących w ciągu dnia nie jest ograniczona zapisami.
Warto również podkreślić, że sprzedaż dotyczy wyłącznie rzeczy używanych. Ubrania, buty, dodatki i wszelkie sprzęty przyniesione na imprezę muszą być czyste i w dobrym stanie. Na imprezie nie będzie możliwości sprzedaży rzeczy nowych, rękodzieła, a także prowadzenia sprzedaży przez tzw. "second handy". Zobacz regulamin akcji.

- Zapewnimy sprzedawcom stojaki na ubrania, wieszaki oraz plastikowe pudełka, które będą przydatne w prezentowaniu przyniesionych ubrań - mówi Klaudia Sierant. - Każdy ze sprzedawców będzie mógł korzystać w trakcie trwania akcji z jednej sztuki stojaka, dziesięciu sztuk wieszaków na ubrania oraz jednego plastikowego pudełka.
Poza sprzedażą czy zakupem ubrań, uczestnicy akcji będą mogli skorzystać z szeregu atrakcji przygotowanych przez najemców P. H. Matarnia, a także poprosić o radę stylistkę modową.

- Na miejscu przygotowana zostanie również ekspozycja szaf IKEA, ponieważ zależy nam na tym, aby zaprezentować klientom ich wszechstronność i funkcjonalność - mówi Sierant. - Do zaprezentowania będziemy mieli sporo, ponieważ nasze szafy mają mnóstwo wariantów - są pojemne, mają dobrze zorganizowane miejsce i przede wszystkim można je stworzyć na miarę własnych potrzeb. Ci, którzy zdecydują się na ich zakup, będą mogli skorzystać z naszej specjalnej promocji - każde wydane na zakup szafy 500 zł premiowane będzie zwrotem 50 zł na kartę rabatową.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Opinie (10)

 • (2)

  Mam pytanie, jak to jest że IKEA promuje ekologię do tego stopnia że usuwa słynne niebieskie torby a jednocześnie do mebli daje tone instrukcji papierowych

  • 19 1

  • Na pochybek z IKEA! JySK rządzi! :)

   • 0 4

  • ponieważ

   papier jest eko w przeciwieństwie do plastiku.

   • 5 0

 • link regulaminu (1)

  Droga Ikeo, link do regulaminu imprezy nie działa...

  • 2 1

  • Na pewno? Sprawdź jeszcze, u mnie działa :)

   • 1 0

 • Kocham ich za to, że udestępniają swoją restaurację na spotkania biznesowe jakie tam mam.
  Za darmo

  • 5 2

 • No to mega biznes

  • 4 0

 • szwedzka biedronka meblowa

  • 5 2

 • zarobki polskie a ceny skandynawskie:(

  • 4 0

 • Jedno jest pewne ze kawa serwowana w jadlodajni (barze) w IKEI

  jest lepsza niz w Starbucksie...

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.