Fakty i opinie

Ofiara pobicia trafi ze szpitala do więzienia

Policjanci szukają świadków nocnego zdarzenia na ul. Orfeusza w Osowej.
Policjanci szukają świadków nocnego zdarzenia na ul. Orfeusza w Osowej. fot. Mateusz Słodkowski/trojmiasto.pl

Młody mężczyzna trafił do szpitala, a jego auto zostało zniszczone po nocnym zajściu na ul. OrfeuszaMapka w Osowej. Niewykluczone, że chodzi o przestępcze porachunki. Pobity był poszukiwany przez policję.Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy na Raport z Trójmiasta.

- Na ul. Orfeusza na Osowej gangsterzy napadli na człowieka w samochodzie marki Audi, zniszczyli auto, wybili szyby i pobili maczetą mężczyznę w środku, prawdopodobnie stracił rękę. Słychać też było strzały. Po 10 minutach pojawiła się karetka i pogotowie - informował nasz czytelnik.
Na ul. Orfeusza na osowej gangsterzy napadli na człowieka w samochodzie marki audi, zniszczyli samochód, wybili szyby i pobili maczetą mężczyznę w środku, prawdopodobnie stracił rękę. Słychać tez było strzały. Po 10 minutach pojawiła się karetka i pogotowie.


Informację tę przynajmniej częściowo potwierdziliśmy na policji.

Okazuje się, że ok. godz. 1 nocy służby odebrały sygnał, że przed klatką schodową w budynku na ul. Orfeusza trwa awantura i dochodzi do rękoczynów. Po przyjeździe na miejsce policji i pogotowia ratunkowego okazało się, że pomocy potrzebuje pobity mężczyzna.

- Ranny 26-latek został przewieziony do szpitala. Okazało się, że był on poszukiwany do odbycia kary więzienia - informuje Karina Kamińska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.
Policja nie potwierdza jednak informacji, by w wyniku pobicia mężczyzna miał stracić rękę.

Na miejscu znajdował się faktycznie należący do pobitego mężczyzny samochód, który - zgodnie z informacjami naszego czytelnika - był zniszczony i miał powybijane szyby.

W nocy na ul. Orfeusza pracowała grupa techników policyjnych, którzy dokumentowali znalezione na miejscu zdarzenia ślady. Policja sprawdza okoliczne kamery monitoringu oraz szuka świadków, którzy pomogą w ustaleniu przebiegu nocnego zdarzenia w Osowej.

Opinie (187) ponad 50 zablokowanych

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.