Fakty i opinie

stat

Okradał biletomaty w toaletach na plaży

Włamania do toaletowych biletomatów uwieczniły kamery monitoringu.
Włamania do toaletowych biletomatów uwieczniły kamery monitoringu. fot. policja

Łączne straty w wysokości ponad 10 tys. zł spowodował 36-latek z Gdańska, który kilkukrotnie włamywał się do biletomatów przy publicznych toaletach obok plaży. Mężczyznę zatrzymano, wcześniej był już karany za kradzieże i włamania, więc tym razem odpowiadać będzie przed sądem jako recydywista.Serie kradzieży rozpoczęły się w lipcu. Ktoś włamywał się do biletomatów zainstalowanych przy publicznych toaletach. Łącznie doszło do pięciu kradzieży, w jednym przypadku zniszczone zostało też samo urządzenie.

- Sprawą zajęli się kryminalni z Nowego Portu. Podczas swojej pracy przeanalizowali zapisy monitoringu, rozmawiali z wieloma potencjalnymi świadkami. Funkcjonariusze na podstawie zdobytych informacji wytypowali sprawcę włamań. W środę policjanci weszli do mieszkania w Brzeźnie i zatrzymali podejrzanego - mówi Mariusz Chrzanowski z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.
36-latek usłyszał już zarzuty. Wartość strat jakie spowodował, to ponad 10 tys. zł. Mężczyzna przyznał się do winy. Chce się dobrowolnie poddać karze i naprawić szkody. Wcześniej był już karany za podobne przestępstwa - będzie więc odpowiadać za włamania i kradzieże jako recydywista.

Opinie (109) ponad 20 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.