• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Okradł fotobudkę, a policjanci mieli już jego zdjęcie

Ewelina Oleksy
2 grudnia 2022, godz. 13:15 
Opinie (45)
Fotobudki stoją w kilku miejscach na ulicach Trójmiasta. Jedną z nich upodobał sobie 36-latek z Gdyni, który ukradł z maszyny ok. 350 zł. Fotobudki stoją w kilku miejscach na ulicach Trójmiasta. Jedną z nich upodobał sobie 36-latek z Gdyni, który ukradł z maszyny ok. 350 zł.

Bynajmniej nie po to, żeby zrobić sobie ładne zdjęcia, 36-latek z Gdyni wszedł do fotobudki na al. Jana Pawła II.Mapka Mężczyzna włamał się do kasetki z monetami i ukradł ok. 350 zł. Okazało się, że jego zdjęcie od dawna widnieje w policyjnej bazie. Został aresztowany.Korzystałe(a)ś kiedyś z fotobudki?

Fotobudki to maszyny, w których za opłatą można na miejscu zrobić sobie sesję fotograficzną. Jedna z nich stoi w Gdyni, na al. Jana Pawła II. I to właśnie tę upatrzył sobie pewien 36-latek, choć nie po to, żeby zrobić sobie w niej pamiątkowe zdjęcia.

Uszkodził wrzutnik monet i ukradł ok. 350 zł- Kryminalni z Komisariatu Policji w Gdyni-Śródmieściu zatrzymali 36-letniego mężczyznę, podejrzanego o kradzież z włamaniem do fotobudki. Sprawca uszkodził terminal płatniczy oraz wrzutnik monet w fotobudce, włamał się do wnętrza wrzutnika na monety i ukradł ok. 350 zł. Policjanci ustalili miejsce, gdzie może przebywać sprawca zdarzenia, pojechali tam i go wylegitymowali. W trakcie interwencji mundurowi zauważyli plecak i kurtkę, którą 36-latek miał w chwili popełnienia przestępstwa - informuje podkom. Jolanta Grunert, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Gdyni.
36-latek został przewieziony do policyjnej celi. 36-latek został przewieziony do policyjnej celi.

Był znany policji już wcześniejDodatkowo okazało się, że 36-latek nie stawia się na trzy orzeczone dozory policyjne w związku z wcześniejszymi kradzieżami z włamaniem. Decyzją sądu mężczyzna trafił na 3 miesiące do aresztu.

- Mężczyźnie za kradzież z włamaniem grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat - mówi Grunert.

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (45)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane