• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Kierująca autobusem znalazła uciekiniera

Patsz
15 września 2023, godz. 11:40 
Supermocni Trójmiasta
Opinie (62)
Supermocni Trójmiasta

Film z nocnej interwencji policjantów

Kierująca nocnym autobusem w Gdańsku zauważyła w swoim pojeździe młodego chłopaka, którym okazał się poszukiwany przez policję 13-letni Oliwier, który nie wrócił do miejsca zamieszkania. Poinformowała policjantów, którzy przejęli chłopca na przystanku przy dworcuMapka.Czy korzystając z komunikacji miejskiej, zauważasz nietypowe sytuacje?

Do zdarzenia doszło podczas piątkowej nocy. Autobusem N14 kierowała pani Patrycja, która zauważyła u siebie w autobusie młodego chłopaka.

- Skontaktowała się z drugim kierowcą, kolegą Marcinem, który skończył pracę, z zapytaniem, czy to nie ten uciekinier, który ciągle kręci się na pętlach i zaczepia kierowców. Nie chciała też spłoszyć chłopaka (był jedynym pasażerem) i poprosiła Marcina o powiadomienie policji - relacjonuje pani Ewelina, też pracująca w GAiT, która powiadomiła naszą redakcję o zdarzeniu.

Rozkłady jazdy komunikacji w TrójmieściePolicjanci przejęli uciekinieraJak opisuje, radiowóz już czekał na chłopaka przy Dworcu PKP. Ok. godz. 2:30 policjanci przejęli chłopaka.

Swoją empatią przeczą opinii o znieczulicy Swoją empatią przeczą opinii o znieczulicy

- Obojgu kierowcom, pani Patrycji i panu Marcinowi, należy się uznanie za prawidłową reakcję, że nie pozwolili, żeby po raz kolejny młody chłopak (właściwie dziecko) spędził noc poza miejscem zamieszkania. Można im tylko pogratulować czujności i zdrowego rozsądku - dodaje.
Quiz 8 pytań o historyczne Trójmiasto Średni wynik 52%

8 pytań o historyczne Trójmiasto

Rozpocznij quiz
Supermocni Trójmiasta

Superbohaterowie nie zawsze noszą pelerynę, ale my w Trójmieście mamy ludzi, którzy "mają supermoce". Niektórzy z nich ratują życie, inni odnajdują zagubionych, kolejni wykazują się empatią i pomocną dłonią.

Jeżeli znacie przykłady osób, które postąpiły podobnie, albo sami komuś pomogliście i chcecie podzielić się historią, piszcie maile na adres news@trojmiasto.pl.

Patsz

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (62)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane