Fakty i opinie

Osiedle Optima: okazja dla poszukujących mieszkania


Inpro przygotował promocję w ramach rodzinnego osiedla Optima w Gdańsku. Do końca marca nabywcy mieszkań otrzymają miejsce postojowe naziemne i piwnicę w cenie lokalu. Wszystkie mieszkania w ramach tej inwestycji kwalifikują się do rządowego programu MdM.Osiedle Optima powstaje przy ul. Stężyckiej zobacz na mapie Gdańska w dzielnicy Jasień, w bliskim sąsiedztwie centrum handlowego Fashion House. Dzięki oddalonemu zaledwie o 1,7 km wjazdowi na trójmiejską obwodnicę, mieszkańcy będą mogli dotrzeć do centrum Gdańska w ciągu 15 minut. Dodatkowo od 2018 r. Inpro zapewni mieszkańcom kursowanie autobusu do osiedla.

Lokalizacja, dzięki między innymi pobliskim ścieżkom rowerowym, stanowi duży atut dla osób ceniących aktywny tryb życia. Spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu umożliwią także liczne tereny rekreacyjne wokół okolicznych jezior.

Budowa osiedla Optima rozpoczęła się w kwietniu 2016 roku, a pierwszy etap zostanie zakończony w październiku 2017 roku. W aktualnej ofercie znajduje się około 180 lokali jedno-, dwu- i trzypokojowych.

Ceny mieszkań rozpoczynają się od 4000 zł netto za m kw.

Wszystkie mieszkania zaprojektowano z myślą o wygodzie przyszłych lokatorów. Będą one ustawne, o powierzchni od 31 do 67 m kw., słoneczne i umożliwią maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Do wszystkich mieszkań zaprojektowano przestronne i oszklone balkony. Właściciele na parterze będą mogli cieszyć się także wypoczynkiem we własnych ogródkach. Największe spośród nich będą miały nawet 150 m kw.

Dla komfortu mieszkańców zaprojektowano podziemną halę garażową, parkingi naziemne i stojaki rowerowe, a każdy z budynków wyposażony będzie w windy i komórki lokatorskie.

W ramach osiedla powstanie też oczko wodne, tereny zielone z małą architekturą,  duży plac zabaw, siłownia zewnętrzna oraz profesjonalne boiska wielofunkcyjne. Inwestycja będzie monitorowana i częściowo ogrodzona.

Dodatkowo wokół osiedla (wzdłuż ulicy Stężyckiej oraz Cokolnej) zostanie zainstalowane oświetlenie drogi. W dalszych etapach budowy osiedla Optima przewidziano również powierzchnię handlowo-usługową.

Więcej informacji na stronie internetowej osiedla Optima.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Opinie (39) 1 zablokowana

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.