Fakty i opinie

stat

Ostatni mecz w barwach swojej ulubionej drużyny

Najnowszy artukuł na ten temat

Jak zostałem 'niewolnikiem' UEFA

W strefie kibica w Gdańsku do obejrzenia został już tylko jeden mecz - niedzielny finał turnieju między Hiszpanią i Włochami.
W strefie kibica w Gdańsku do obejrzenia został już tylko jeden mecz - niedzielny finał turnieju między Hiszpanią i Włochami. fot. Anna Szczodrowska/trojmiasto.pl

Przebierzcie się w barwy swojej ulubionej drużyny i przyjdźcie zrobić sobie wspólne, rodzinne zdjęcie - namawiają organizatorzy gdańskiej strefy kibica przed niedzielnym finałem Euro 2012.Jak oceniasz Euro 2012?

to był piękny turniej, z fanatstycznymi golami i niesamowitymi kibicami 50%
pozytywnie, ale żałuję, że Polacy nie zagrali lepiej 35%
dobrze, choć moim zdaniem nie różnił się od poprzednich 3%
mam mieszane uczucia, nie wiem czy warto było go organizować 3%
negatywnie, droga zabawka dla najbogatszych i wielkie długi dla wszystkich 9%
zakończona Łącznie głosów: 855
To już ostatni akcent imprezy, która rozpoczęła się 8 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie, ale także w strefach kibica i na ulicach całego Trójmiasta. Dziś, ponad trzy tygodnie po pierwszym gwizdku sędziego, w grze zostały już tylko dwie z 16 drużyn, a kibice nie wylegają na ulice ośmiu miast-organizatorów, lecz zmierzają do Kijowa, gdzie w niedzielę w finale Euro 2012 zmierzą się Hiszpanie i Włosi. Obie drużyny gościliśmy 10 czerwca w Gdańsku, więc z naszego punktu widzenie historia zatoczyła koło.

Choć zagorzali kibice piłkarscy w napięciu czekają na najważniejszy mecz tych mistrzostw, większość mieszkańców Trójmiasta już ochłonęła po okołofutbolowych emocjach, których byliśmy świadkami. Niektórzy, także ci, którzy nigdy za piłką nie przepadali, ze zdziwieniem odkrywają, że w Trójmieście zrobiło się jakoś tak smutno. Choć barwny tłum kibiców, który przewinął się przez Trójmiasto ma swoje za uszami, (Neptun do remontu, po wizycie kibiców) to jednak trochę szkoda, że wszyscy już od nas wyjechali.

Ale nie wszystko stracone, bo jeszcze jeden raz możemy się poczuć, jak wtedy, gdy w Trójmieście było czerwono od Hiszpanów, niebiesko od Włochów, zielono od Irlandczyków i biało-czerwono od Chorwatów.

Organizatorzy gdańskiej strefy kibica zapraszają wszystkich na ostatni mecz turnieju w barwach tej narodowości, której najchętniej kibicowaliśmy. Ok. godz. 19:30, a więc nieco ponad godzinę przed meczem, wykonane zostanie wspólne zdjęcie wszystkich kibiców.

Zdjęcie, wykonane w takiej rozdzielczości, by każdy mógł się na nim rozpoznać, zostanie później umieszczone w Internecie, m.in. w portalu społecznościowym Facebook. Od wtorku będzie można odnaleźć się na nim i zaznaczyć.

To może być piękna pamiątka po imprezie, na którą czekaliśmy tak długo, i która skończyła się tak szybko.

Opinie (61) 6 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.