- 1 Od soboty remont na Podwalu Przedmiejskim (53 opinie)
- 2 Nowe patrole, kamery i łódź za pół miliona zł (60 opinii)
- 3 Każdy pies w autobusie musi mieć kaganiec? (191 opinii)
- 4 W sobotę Marsz Równości w Gdańsku (673 opinie)
- 5 Blisko 800 tys. zł na zmiany na Wzgórzu (23 opinie)
- 6 Duże korki przez remonty i zakupy (122 opinie)
Ostatni moment, by odwiedzić pole tulipanów
-
Lubię to 5
-
Super 1
-
Trzymaj się
-
Ha ha
-
Wow
-
Przykro mi
-
Wrr 2
- Wszystkie 8
Jeśli ktoś jeszcze nie był, a chce się wybrać, powinien się pospieszyć. Piątek, 15 maja, to ostatni dzień, kiedy można odwiedzić atrakcję O Rany, Tulipany!, czyli tulipanowe pole pod Gdańskiem z kwiatami do samodzielnego zrywania.
Nie inaczej było w tym sezonie, gdy atrakcja otworzyła się 29 kwietnia.
Prawdziwe oblężenie przeżywała w majówkę, ale i po niej nie brakowało chętnych, by zerwać sobie tulipany prosto z pola oraz zrobić malownicze zdjęcia.
-
Lubię to
-
Super 12
-
Trzymaj się 1
-
Ha ha 13
-
Wow 1
-
Przykro mi 1
-
Wrr 28
- Wszystkie 56
Ostatnie 2 dni na zerwanie tulipanów z pola
Minus tulipanów jest jednak taki, że kwitną krótko, a to oznacza, że pole niebawem zamyka się dla odwiedzających.
- Czas kwitnienia tulipanów zbliża się do końca. Dlatego ogłaszamy, że piątek (15.05) będzie ostatnim dniem, kiedy będzie można odwiedzić nasz ogród. Zapraszamy serdecznie! Jesteśmy dla was przez te ostatnie dni od godz. 10 do 19 - poinformowali właściciele pola.
Tulipanowe pole pod Gdańskiem. Ile trzeba zapłacić?
Wstęp na pole tulipanów kosztuje 15 zł. W tej cenie jest zerwanie trzech kwiatów.
- Każdy kolejny tulipan: 2 zł
- Dzieci do 12. roku życia - wstęp bezpłatny
Właściciele tulipanowego pola prowadzą działalność polegającą na rozmnażaniu cebulek tulipana. W ubiegłych latach zauważyli, że zainteresowanie ich polami jest na tyle duże, że niektórzy na pola się po prostu włamywali, niszczyli i kradli kwiaty.
Postanowili udostępnić więc część upraw, by każdy "na legalu" mógł na pole wejść, zrobić zdjęcia, nacieszyć się, zebrać samodzielnie kwiaty. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę.
Wydarzenia
Miejsca
Opinie wybrane
-
2026-05-14 12:45
super (1)
Bardzo fajne miejsce. Kwiaty nietuzinkowe, dłużej wytrzymują w domu niż te kupne w kwiaciarniach lub sklepach.
Fajne miejsce na relaksujący spacer z możliwością nacieszenia oczu kolorowymi tulipanami.
Polecam- 34 12
-
2026-05-14 13:02
Czy ja wiem mam inne dpostrzezenia lidlowe
Stały dwa razy dłużej. Moze czyms je oblewają
- 0 1
-
2026-05-14 13:47
juz w tą niedzielę większość tulipanów była klapnietą
nie wiem, czy te deszcze ostatnio pomogą czy uszkodzą je do końca
- 11 3
-
2026-05-14 12:34
Byliśmy, zerwaliśmy, przywieźliśmy, a w domu pięknie:) (4)
- 28 22
-
2026-05-14 14:17
Piękna kryptoreklama dziękujemy (1)
W gdańsku ludzie nie mają domów
- 5 12
-
2026-05-14 18:54
To wracaj do siebie do Makowa.
- 3 0
-
2026-05-14 13:01
(1)
ja bym ścinał zamiast zrywać
- 3 4
-
2026-05-14 17:08
świetnie że się z tym z nami dzielisz - zaliczony do grupy 'needy'
- 1 1
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
